Post Reply 
Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał?
Author Message
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #68
RE: Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał?
INNOMINATUSIE, o to mi właśnie chodziło, jestem ci aż wdzięczny że znalazłeś czas i chęci i przebiłeś mieczem kilka tarcz Roja, moim zdaniem dwie, i w sprawie sztuki oraz militariów zmieniłem po prostu zdanie, szkoda tylko że tak jakby zbyt nagminnie potraktowałeś całą resztę, ja oczywiście szanuję twoje zdanie, i jesteś pierwszą osobą która odniosła się do tego wszystkiego, i zmieniła moje zdanie na dwie kwestie. Chciałbym się tylko odnieść do darcia japy przez Roja, ludzie zrozumcie, to po prostu jego styl nagrywania filmów, jak oglądacie Ace Venture z Jim'em Carreyem albo Jasia Fasole w Rowanem Atkinsonem, to też mówimy że to idioci bo się nie normalnie zachowują?, Rojo nie ma żadnych problemów to taki jego wizerunek przy poradnikach, nie piszcie że jest nie normalny. We vlogach się normalnie zachowuje, tak jak czasami w longshortach gdzie pokazuje stare ale kultowe gry komputerowe.
25-02-2013 15:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał? - wiktoro198 - 25-02-2013 15:42

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Projekt Zagrajmer matsd 13 4.008 27-03-2012 22:25
Last Post: Aaron
  Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube NarenPL 14 3.898 25-03-2012 20:17
Last Post: witcher1998

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 35 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5