Post Reply 
Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał?
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #70
RE: Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał?
wiktoro198 Wrote:Chciałbym się tylko odnieść do darcia japy przez Roja, ludzie zrozumcie, to po prostu jego styl nagrywania filmów, jak oglądacie Ace Venture z Jim'em Carreyem albo Jasia Fasole w Rowanem Atkinsonem, to też mówimy że to idioci bo się nie normalnie zachowują?
Bo jakoś widzisz, problem Roja leży w tym, że jego głupota nie ogranicza się jedynie do tego darcia gęby (swoją drogą to już troszkę stary zabieg, mógłby się dla odmiany wysilić i próbować być kompetentnym). Nawet jeśli nagrywa inne serie, gada trzy po trzy do tego stopnia, że naprawdę zastanawiam się, czy po prostu zwęszył interes w pozowaniu na Pierwszego Gracza RP o jakże rozległej wiedzy oraz szlachetnej duszy. Jego filmiki to nieustanna litania bełkotliwego używania słów wyrwanych z kontekstu, co u młodszych odbiorców tworzy fałszywe wrażenie odnośnie osoby czołowego ludologa. A potem mamy echa tej jakże wyrafinowanej elokwencji 'imersja' i takie tam.
Jego przesłanie w formie tego filmiku nie odbiega od poziomu reszty zawartości na jego kanale. Nie chce mi się analizować każdego punktu, zrobiłem to na swoim blogu, zatem wkleję tylko fragment, sumujący wszystkie, heh, tarcze:
mój blog Wrote:Argumentów jak na lekarstwo, całość sklecona nieporadnie, z powtórzeniami, brakiem solidnych dowodów...zupełnie jakby poświęcił na to jakieś dwadzieścia minut w google, kopiując rozmaite ciekawostki, które w jego toku rozumowania miały raz na zawsze zamknąć usta wszelkim profesorom i innym niedobrym hejterom gier. To, co dla profesjonalistów jest wzmianką, wrzucaną gdzieś w kąt gazety czy anegdotą mówioną pod koniec materiały, Rojowi wydaje się nieskalanym dogmatem.


Innominatus Wrote:(...)Original War spowodował u mnie nieżyt żołądka, daruje sobie.
Niedobry, jak mógł ci się nie spodobać surowiec EON. Heh.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 26-02-2013 09:27 by Lavos.)
26-02-2013 09:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał? - Lavos - 26-02-2013 09:26

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Projekt Zagrajmer matsd 13 4.008 27-03-2012 22:25
Last Post: Aaron
  Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube NarenPL 14 3.898 25-03-2012 20:17
Last Post: witcher1998

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 38 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5