Post Reply 
Nolif i jego zmagania z krytyką.
Author Message
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Nolif i jego zmagania z krytyką.
(26-02-2013 16:40 )Gimper Wrote:  
(26-02-2013 03:12 )druppy Wrote:  
(25-02-2013 20:42 )Gimper Wrote:  
(25-02-2013 18:59 )druppy Wrote:  [quote='Gimper' pid='28559' dateline='1361815026']
Kolejny kanał którego nie znam, na który wchodzę i ma kilkadziesiąt tysięcy widzów. Myślę "WTF?", a później już ze spokojem wchodzę w przesłane filmy i dostrzegam kilkadziesiąt filmów z Minecrafta. Wszystko jasne :)
Również masz na kanale kilkadziesiąt filmów z manjkrapa, misiu.
Dokładnie 10 to kilkadziesiąt? Wow. I każdy po 6-15k wyświetleń, tak bardzo zdobywanie popularności na klockach. Chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodziło w mojej wypowiedzi.
Zrozumiałem o co ci chodzi, chciałeś ponarzekać sobie na temat tego majnkrapa, iż jest go za dużo. Mimo iż robiłeś to samo. Wyświetlenia się nie liczą, bo mówiłeś w nich iż jest to "bardzo fajna gra", więc równaj swoim standardom. Lol. Dziesięć - dziesiąt./quote]
Po tym co piszesz widzę że jednak nie zrozumiałeś i mimo że wytłumaczyłem Ci o co chodziło w mojej wypowiedzi, dalej ciągniesz swoje. Problemy z czytaniem?

Zapewne to nie jest ktoś który oglądał Twoje serie... MC był w serii "Kwadrans z..". Nie miał na celu wybicia Gimper'a, czy zwiększenia jego popularności. Zrobił sobie jedną sesję z tej gry, aby sprawdzić ile przy niej wytrzyma i postawić jej ocenę (zresztą wiemy wszyscy, że to była ogółem "seria niewypał" chociaż IMO podobała mi się). Spójrzmy na to realnie- Gimper wybił się dzięki świetnej serii z "LoL'a". Ale ja nie po to tu przyszedłem, żeby o Gimperze gadać i jego karierze.

MC, to nie jest typowy sandbox, tak jak sam to ująłeś - fizyki tam praktycznie nie ma. Najlepiej porównaj sobie to do klocków lego w wersji "casualowej" i o wiele bardziej rozbudowanej.

Another day, another night.
26-02-2013 19:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Nolif i jego zmagania z krytyką. - The Meldero - 26-02-2013 19:54

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Rojo i jego tarcza na allegro Flasheave 42 14.882 13-01-2013 02:31
Last Post: fszeker
  Krytyka a wazelina gremlin 33 8.352 02-01-2013 15:33
Last Post: Wan1Mas

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5