Post Reply 
Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał?
Author Message
wolf Offline
*

Posts: 45
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #72
RE: Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał?
To, że gry mają negatywny na psychikę ludzką wiadomo od dawna. Przypomina mi się badanie naukowca i gracza, który chciał to sprawdzić. Ku jemu zaskoczeniu okazało się, że podczas grania w agresywne gry aktywny jest ten sam ośrodek w mózgu co u człowieka, który krzywdzi kogoś na prawdę. ALE filmy czy nawet książki zawierające przemoc też mają zły wpływ na psychikę. Kojarzy ktoś Natural Born Killers? Krąży legenda, że ktoś pod jego wpływem zabijał i prawdę mówiąc jestem skłonny w to uwierzyć bo film mocno ryje banie. Tak samo scena śmierci asuki z anime NGE.

Co do hasła gry łączą a nie dzielą, to niestety nie mogę się zgodzić bo w czasach gdy gry i internet były mało popularne ludzie częściej gdzieś razem wychodzili, bawili się na podwórku itp. Oczywiście to nie jest wina technologii a nas samych bo często nie potrafimy zachować umiaru i dystansu. Sam się trochę wyalienowałem przez kompa. Mimo wszystko gdybym powiedział, że gry to ZUO kłamałbym zwyczajnie. Wszystko ma swoje wady i zalety i to od nas zależy jak to będziemy wykorzystywać.

Co do projektu tarcza; kompletnie nie mam nic przeciwko. Obawiam się jednak, że nie zostanie potraktowana poważnie z powodu wieku uczestników. Nie oszukujmy się najwięcej będzie gimnazjalistów
27-02-2013 22:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał? - wolf - 27-02-2013 22:54

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Projekt Zagrajmer matsd 13 4.008 27-03-2012 22:25
Last Post: Aaron
  Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube NarenPL 14 3.898 25-03-2012 20:17
Last Post: witcher1998

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 37 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5