Post Reply 
Kanały warte uwagi- RPGenie
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #1
Kanały warte uwagi- RPGenie
Kanał: RPGenie
Staż na YT: 4 lata
E-penis: 3’200, tendencja spadkowa

http://www.youtube.com/user/RPGenie

RPGenie jest kolejnym anglojęzycznym zagraj merem, którego chciałbym wspomnieć. Zaczął on nagrywać filmy na fali Deceased Craba, oraz miał podobny cel- pokazać mało znane i niedoceniane gry- Might and Magic. Wszystkie. Jak postanowił tak też wziął się do roboty, czego efektem dzisiaj jest ponad 1’600 dziesięciominutowych filmów pokazujących przejście gier M&M 1-8.

Co do samego zagrajmera: nie był on wybitnym talentem w dziedzinie zabawiania, ale wypowiadał się składnie, z sensem, kulturalnie (no prawie zawsze) a to co robił, robił porządnie. Robił, bo już od dwóch lat zaprzestał nagrywania filmów, nie dokończywszy M&M 9 i 2. Z tego co mi wiadomo „Boryka się on z problemami życia i raczej nie wróci do nagrywania”. A szkoda ponieważ nagrywał on filmy z pasją i pracowitością.

Niektórzy mogą twierdzić iż oglądanie 300-częściowych serii gier RPG jest nudne jak z flaki z olejem. Muszę się z tym zgodzić, w sumie do dziś nie wiem dlaczego obejrzałem ponad 700 filmów od tego pana. Może zainteresowała mnie seria M&M, która niedoceniana miała dużo ciekawych elementów? A może po prostu miałem dużo czasu do bezstresowego zmarnowania? W każdym razie nie jest to zagrajmer, który spodoba się wszystkim, tak jak sama seria gier M&M.

[Image: 88440151.gif]
20-05-2011 10:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Kanały warte uwagi- RPGenie - punio7 - 20-05-2011 10:24

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Znacie jakieś fajne fajne niewielkie kanały warte uwagi? kos2 7 2.544 27-04-2013 11:19
Last Post: sukwa
  Kanały warte uwagi- Static_Fiend punio7 4 1.413 10-12-2011 17:44
Last Post: Wan1Mas

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5