Post Reply 
Czytacie... a może piszecie?
Author Message
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Czytacie... a może piszecie?
Ja również piszę od czasu do czasu. Zaczęło się w wieku 8 lat.
Inspiracją była gra Age of Empires (część 1 i 2), którą dostałem na komunię. Gra tak mi się podobała, że postanowiłem napisać "książkę". Skończyło się na ok. siedmiu stronach.
Później pisałem różne zabawne opowiadanka dla dzieci, ale od takich pomysłów szybko odszedłem. Było to już w wieku 9 lat. Później dużo innych opowiadań, które nazywałem książkami i każde nieskończone. Wziąłem się też w swojej twórczości za świat Azeroth :) Akurat to były jedne z moich najdłuższych (w zeszycie A5 z 50 stron). Mimo wszystko również nieskończone. Od jakiegoś czasu przeniosłem się na pisanie na laptopie, gdyż o wiele mniej męczą się ręce. Jakiś rok temu nawet zacząłem pisać o dziejach postaci z Tekkena 5 xD
Ostatni raz do pisania zabrałem się w... chyba w poprzednim miesiącu. Tematyką były wydarzenia dziejące się w własnym świecie fanstasy.

Ogółem jakby podliczyć wszystko co napisałem to wyszłaby mała biblioteczka... niedokończonych opowiadań w zeszytach A5 :P
Mimo wszystko jestem z niej zadowolony.
20-05-2011 14:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Czytacie... a może piszecie? - Revom23 - 19-05-2011, 19:57
RE: Czytacie... a może piszecie? - Falc00n - 20-05-2011 14:55
RE: Czytacie... a może piszecie? - Gik - 20-05-2011, 16:44
RE: Czytacie... a może piszecie? - Gik - 13-06-2011, 21:35

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5