Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Bany_ku kończy działalność?
@Lavos, usuń więc posta i napisz gdzie indziej, niech ten post będzie 1001 :D
Wracając do tematu, widać że zagoniono królika marchewką w pułapkę, ilość manipulacji wiadomościami jest spora, skąd ona wie że to ktoś z "hejterów" ją zhakował? Mi też shakowali konto pocztowe i powiem wam jedną śmieszną rzecz, ona tak jak i ja miała e-mail na O2, więc ktokolwiek kto ma z tamtego miejsca e-mail, RUN AWAY.
Wracając do sprawy, znów czuć od niej ból tyłka, nie wiem czego ona nie rozumie, przecież jeżeli nie zwraca się uwagi na debili to debile powoli przestają debilować (dziwnie to brzmi).

Dodatkowo powoływanie się na to "jak to kiedyś było lepiej" jest po prostu idiotyczne, dlaczego? Ponieważ młodzież nigdy się nie zmienia, jedynie to co widać to lekką przemianę w tym co się wykorzystuje dzisiaj a dawniej, ale i tak wszystko działo się kiedyś jak i dzieje dziś. Jej argument że młodzież pali jest głupi, a wcześniej tak nie było? Wiele razy słyszałem w rodzinie jak ktoś za młodu sobie zapalił, więc taki argument nie ma uzasadnienia.

Jedynie zgodzę się z tym że tylko totalny ch*j hakuje niepotrzebnie konta łamiąc przy tym prawo i narażając się na konsekwencje.

Na zakończenie napiszę, jeżeli gdzieś popełniłem błąd w rozumowaniu to serdecznie przepraszam.
16-03-2013 21:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność? - Mrpati - 16-03-2013 21:23

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.988 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 24 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5