Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #67
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 21:07 )Maiden Wrote:  Po pierwsze macie tutaj jasny regulamin, który obowiązuje zarówno zwykłych użytkowników jak i administrację.
Nad regulaminem trwają prace dopasowania go do obecnego forum, gdyż lwia część punktów została opracowana przez HoGara, czyli wieki temu.

Quote:Istnieje na tym forum użytkownik o nicku: Bany_Kał; A jeśli dobrze rozumiem, jest on sprzeczny z tym punktem, czyż nie droga Administracjo ?
Administracja nie otrzymała jak dotąd żadnych skarg ze strony Bunny_kou jakoby wspomniany nick miał ją obrażać.

Quote:Nie wspomnę już o słownictwie tej osoby i jej niezwykle "kulturalnych" wypowiedziach.
Poziom postów tego użytkownika dawno przekonał mnie, że nie jest on marnym trollem, dlatego zdecydowałem go zachować.

Quote:No cóż, jakby to powiedzieć, sporo tu tego, a bezczynność Lavos'a jest niezwykle zastanawiająca, tym bardziej, że zabrałeś głos w tej dyskusji.
Mam życie osobiste, wybacz.

Quote:Akurat to zdanie mogłeś zachować dla siebie, zgaduję że akurat to można zwalić na brak kultury osobistej.
Ale nie zachowałem, daruj te kiepskie insynuacje.

Quote:PS: Jeśli odpowiedź zostanie usunięta będę wiedzieć, że najwyraźniej ktoś z administracji chciał bronić bezczynność i zachowanie swojego kolegi Lavos'a.
Po raz kolejny, daruj sobie te domysły. Z nimi łatwiej, rozumiem, ale zupełnie mijają się z rzeczywistością.


@Bunny
Osobiście uważam, że niezwykle infantylnym był chwyt szczucia na nas swojej fanbazy. Na bogów, prezentuj jakiś tam minimalny poziom.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
17-03-2013 21:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - Lavos - 17-03-2013 21:50

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.996 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 33 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5