Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Whatever Offline

Posts: 7
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #75
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
The Meldero Wrote:Whatever napisał(a):  
Swvg. napisał(a):
Whatever napisał(a):
Rozumiem, że są osoby którym jej osoba sie nie podoba, ale to nie powód to negatywnego wyrażania swojej opinii o niej. Okej, nawet jeśli coś wam sie nie podoba to sobie komentujcie ale pomyślcie zanim napiszecie, bo to może na prawde zabolec, a my jesteśmy tylko ludźmi.
Myślisz, że naprawdę kogoś to interesuje ?

Tak, myśle że interesuje to ludzi, którzy na prawde mają w sobie choć cząstke współczucia drugiej osobie.

Nie licz na to. Nikt nie ma zamiaru współczuć, że tak się wyrażę hipokrytce, a to jaki poziom pokazuje nawet na swoich filmach na YT i jak się ze sobą odnosi- nic dobrego nie świadczy, a więc po co miałbym nawet komuś kogo nie znam współczuć? I to jeszcze z powodu, że ktoś jej się na fb włamał? Straciła coś na tym oprócz urazu na rozmiarze jej "e-cock'a" ?
No właśnie- odpowiedz sobie na to pytanie i wróć jak całą sprawę przemyślisz.

Nie mam czego przemyśleć. Nie mam zamiaru tracić więcej czasu na wyrażanie swojej opini bo i tak zostanie ona skomentowana i ktoś będzie mnie wzywał do przemyśleń na temat mojego poglądu. Mam ciekawsze rzeczy do roboty jak np: mecz Barcy albo znalezienie czasu na pogranie sobie w Diablo III. Napisałam co chciałam napisać. Dziękuje i pozdrawiam ;*
(This post was last modified: 17-03-2013 22:32 by Whatever.)
17-03-2013 22:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - Whatever - 17-03-2013 22:31

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.998 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 29 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5