Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #79
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Whatever Wrote:Dobra... rozumiem, ale co wam to da? Na prawde, czy nie możecie machnąć na to ręką i pójść oglądać to co wam sie podoba albo iść grać w coś co lubicie.
Co to da? Choćby to, że mówienie o pewnych zjawiskach rozwija świadomość społeczności. Nie mam złudzeń i jestem pewien, że to nie ostatni przypadek, gdy widzowie są brani na litość, ale przynajmniej kilka osób jest w stanie trzeźwiej spojrzeć na przyszłe akcje gwiazdek YT + może kilka osób powstrzyma przed podobnymi numerami.

BTW komentowanie tego czy owego co dzieje się na YT to nie moja jedyna rozrywka. Podejrzewam, że podobnie jest z resztą użytkowników.
Whatever Wrote:A propo, nie wydaje mi się że cokolwiek napisałam o "wchodzeniu z buciorami w jej życie prywatne".
Nie, nie napisałaś tak, ale swoim pytaniem sugerowałaś, że "żyjemy jej życiem", gdy właściwie tylko skrytykowaliśmy to, co Bunny wystawiła na opinię publiczną.

Whatever Wrote:Bunny nagrywa swoje filmiki dla zabawy, żeby można się było posmiać. I nawet jeżeli w 90% widzami są osoby małoletnie one sie z tego śmieja i maja z tego fun. Rozumiem, że są osoby którym jej osoba sie nie podoba, ale to nie powód to negatywnego wyrażania swojej opinii o niej. Okej, nawet jeśli coś wam sie nie podoba to sobie komentujcie ale pomyślcie zanim napiszecie, bo to może na prawde zabolec, a my jesteśmy tylko ludźmi. A wy (nie mówie że wszyscy) swoimi wypowiedziami oraz wulgaryzmami pokazujecie swój poziom inteligencji. Dziękuje tyle miałam do powiedzenia. Powodzenia w życiu.

Właśnie to, że coś się komuś podoba lub nie to wystarczający powód by wyrazić swoje zdanie. Ba, to główny powód przedstawiania opinii. A to, że są osoby, które nie potrafią wypracować sobie dystansu... cóż, sami sobie są winni.

Screw you guys, I'm goin' home!
17-03-2013 23:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - gremlin - 17-03-2013 23:02

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.997 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 33 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5