Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Kamilogik Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #89
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 23:23 )john Wrote:  Samo upublicznianie problemu by nasłuchać się komplementów i szybko wrócić jest oczywistym powodem wyśmiewania tutaj.

Ja się śmieje gdy czytam takie posty. Wrócić? Gdzie bany była? Sama powiedziała w filmie, że może wrócić nawet jutro. Powiedziała czas nie określony.

I to jest powód wszystkich dram, każdy ma swoją wersje. Wszystkie inne są złe chociaż nawet się z nimi nie zapoznało.
Proces tworzenia dramy:
- tworzenie filmu (o czymkolwiek)
- masowe błędne zrozumienie treści. Obejrzeć pierwsze 3 minuty i myśleć, że zna się sytuacje.
- masowe przeinaczanie faktów.
- masowe oskarżenia nie wiadomo o co.
- po pewnym czasie sprawa stopniowo się uspokaja.


Nie chodzi mi tu. że buny jest bez winy bo nie oglądam jej filmów a widziałem, że sama przeinaczyła kilka faktów dotyczących minecash.
Chciałbym jednak aby wszyscy zastanowili się o co tak naprawdę wam chodzi.

Mamy 3 grupy:
- bany + jej fani
- krytycy bany
- ludzie neutralni

I jako osoba będąca w trzeciej grupie chciałbym wiedzieć o co wam chodzi. Bo czytając część wpisów obydwu grup dyskusja wygląda tak:
- ona jest zła!
- wy jesteście źli, że mnie obrażacie
- kłamiesz!
- my prawde mówimy to wy kłamiecie
- nasza prawda jest prawdziwsza od waszej.

0 logiki. Jeśli ktoś już chce się wypowiedzieć to niech wypowie się jasno, tak aby każdy mógł zrozumieć. I zanim stwierdzicie u kogoś błąd zastanówcie się nad swoimi błędami i sprawdźcie czy to co piszecie na pewno ma sens.

Internet internetem a żarty żartami ale ile można żartować?

(17-03-2013 23:56 )Davidvia0 Wrote:  Po cholerę takie osoby się tu wypowiadają? Jest wam lepiej, w waszym "pseudo-anonimowym" światku, wyżywać się i rzucać inwektywami na lewo i prawo w stosunku do osoby, której tak naprawdę nie znacie? Bunny_Kou po prostu poinformowała swoich widzów, co się stało i dlaczego w najbliższym czasie nie będą pojawiać się filmiki. Żal dupę ściska? To nie czytajcie tego i nie oglądajcie jej filmików, nikt Was do NICZEGO nie zmusza. "Cwaniak w necie, frajer w świecie". Autor tego tematu zapewne ma żałosne życie, zakładając ten temat. Mam nadzieję, że kiedyś Was wszystkich okradną i będziecie się wzajemnie z tego cieszyć.
Zanik empatii, brak wrażliwości i wieczne "Inni są tacy to czemu ja mam być kulturalny"
"takie czasy" "tak tu już jest" ale nie ma żadnego zaangażowania od swojej strony aby coś zmienić.
Objawy współczesnego społeczeństwa. (Nie mówię, że wszystkich ale ta grupa jest bardzo widoczna)
Taki cytat mi się przypomniał
A dobra znalazłem w kilka sekund najwyżej mnie będą obrażać za gust muzyczny. Chociasz ten utwór go nie odzwierciedla, więc kolejne przeinaczanie prawdy.
0:40 - 0:50 odpowiednia interpretacja daje przedstawienie hejterów, fanboyów i inne tego typu przypadki w 10 sekund.
http://youtu.be/fYWAci9vbsA?t=40s
(This post was last modified: 18-03-2013 00:14 by Kamilogik.)
18-03-2013 00:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - Kamilogik - 18-03-2013 00:00

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.988 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 24 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5