Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #96
Obrazek RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 00:06 )Mrpati Wrote:  
Kamilogik Wrote:I jako osoba będąca w trzeciej grupie chciałbym wiedzieć o co wam chodzi.
Chodzi tutaj o to że to co zrobiła Bunny bardzo przypomina sposób na łatwe suby. Wręcz zabójczo przypomina.

[Image: facepalm-300x216.jpg]
Wstawiając materiał, w którym się ŻEGNAM uzyskuję sposób na 'łatwe suby'? Mówiąc, że nie będzie materiałów na kanale, dostaje suby, bo ludzie lubią puste konta, nie?

Poziom tej strony jak i jej adminów jest żałosny. Założono wątek, w którym ludzie nabijają się z sytuacji, przez którą ja od kilku dni nie śpię i nie jestem w stanie jeść, a wy jeszcze niczym hieny staracie się z tego wyciągnąć jak najwięcej.
Co do głuchych pustaków, którzy wpisywali się parę postów wcześniej: TAK, byłam na policji. OD RAZU. Byłam na niej już 3x, jutro idę po raz czwarty, bo dziś koleś przejął mi Twitcha i zaczął streamować i obrażać moich widzów.
Dlaczego wstawia się o tym materiał? Bo nie mam świadomości, czy posiadając np mój fanpage, ktoś zaraz nie zacznie wyzywać obecnych na nim ludzi. Dodatkowo tylko dzięki temu, że na bieżąco zawiadamiam, co się dzieje, ludzie nagrali mi dzisiejszy live na twitchu, w którym koleś po raz kolejny przyznaje się, że to on, mam dokładny zapis, godzinę, jego głos itd. Dalej uważacie, że nie powinno się takich rzeczy nagłaśniać? W takim razie jesteście debilami.
Adminów proszę o usunięcie wątku. Czuję się nim obrażona, szykanowana i zgodnie z regulaminem godzi on w moją godność i moją osobę.
To samo tyczy się użytkownika Bany_Kał, którego tolerowałam już zbyt długo. Jeśli macie jaja, to je pokażcie, a nie gracie pod publikę, mając gdzieś regulamin i ogólno panujące normy społeczne.
(This post was last modified: 18-03-2013 00:39 by bunny_kou.)
18-03-2013 00:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - bunny_kou - 18-03-2013 00:37

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.986 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 17 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5