Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #99
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Maiden Wrote:Admin i poprawna polszczyzna...
Dodam tylko, że edytor nawet podkreśla błędy.
Szkoda że nie podkreśla ironii, c'nie?

Quote:Szanowny adminie, skoro regulamin jest nie zakończony, to gratuluję profesjonalizmu.
A skoro się przyczepiłem to polecę jeszcze napisać go jak najszybciej i tak, aby każdy zrozumiał co czyta i do czego się zobowiązuje, nie muszę chyba wspominać, że istnieje również coś takiego jak netykieta.
Nom. Dodam coś o ironii oraz kiepskich domysłach.

Quote:Byłoby miło, gdybyś Lavos (mam nadzieję, że dobrze napisałem nick... NOT), ocenzurował niektóre wypowiedzi użytkowników, bo chyba nie muszę wspominać, że macie tutaj również osoby poniżej 16 roku życia.
I co z tego? Bo zobaczą kilka kurew i się przerażą? Jak długo są świadome kontekstu wulgaryzmów, będą się mieć dobrze. Jeśli nie - niech tym się interesują ich opiekunowie.

Quote:A tak, żeby nie zapomniał, każdy z Nas ma swoje życie, a skoro zobowiązałeś się do prowadzenia forum i nie potrafisz się z tego zobowiązania wywiązać, zrezygnuj z administrowania.
Nom, poświęcam swoje życie dla forum..zlituj się, o czym ty bełkoczesz?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-03-2013 00:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - Lavos - 18-03-2013 00:57

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.996 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 34 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5