Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Maiden Offline
*

Posts: 10
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #108
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 01:28 )Lavos Wrote:  Bany, masz spam za fałszywe zgłaszanie postów, poza tym idę jutro na policję za wyzywanie mnie oraz juzerów tego forum. A masz.

Chciałbym to zobaczyć, weźmiesz jako dowód jeden post, czy cały temat, którym się "opiekujesz" ?

(18-03-2013 01:27 )zajcevmajor Wrote:  aż się odezwę, bo pitolisz jak ktoś, kto z rozbiegu by walną głową o ścianę.
raz. o poprawnej polszczyźnie mówi ktoś, kto stosuje angielskie wstawki zamiast rodzimych xDD
also po twoich poprzednich postach (aż dwóch xD) można wnieść, że jesteś lekko nie po tej samej stronie co większość użytkowników tego forum, a znając stosunek tutaj stosunek do zajączka nie dziw się dziwnym działaniom niektórych osób : D

also gimbuski zlewy już jadą xDDDDDD
Angielskie wstawki są w moim przypadku bardzo wyraźnie zaznaczone.
Przy czym w Twojej odpowiedzi nie wiem, czy wiesz, ale jest pewna fraza, która wyraźnie sugeruje pewne rzeczy.
Fakt jestem po stronie Bunny_Kou, dlaczego ?
Zastanówmy się... poczytałem kilka postów (czyt. wszystkie), i dochodzę do wniosku, że jest tutaj dobrych kilka osób, które tak naprawdę uwzięło się na Nią.
Co ewidentnie widać po ich wypowiedziach(admin included), więc odpowiedz sobie na pytanie co zrobiłby każdy logicznie myślący człowiek, człowiek który posiada choć odrobinę empatii, zdolności samodzielnego myślenia(znów wiele osób się tutaj nie łapie na to wymaganie), oraz krzty przyzwoitości.

Pozdrawiam serdecznie.

Edit:
(18-03-2013 01:39 )Andre Wrote:  
(18-03-2013 01:13 )bunny_kou Wrote:  Hasło wyciekło z powodu niedopatrzenia administratora pocztowego, na którego obecnie szykuję pozew o odszkodowanie.

Pewnie administrator przez przypadek wysłał komuś maila z hasłami bunny :<
Tak jak wspomniała użytkowniczka wcześniej w poście do innego użytkownika forum, nie twoja sprawa, więc nie bądź taki ciekawski, bo koci-mordki dostaniesz :P
(This post was last modified: 18-03-2013 01:41 by Maiden.)
18-03-2013 01:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - Maiden - 18-03-2013 01:38

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.987 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 20 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5