Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #133
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 00:37 )bunny_kou Wrote:  Wstawiając materiał, w którym się ŻEGNAM uzyskuję sposób na 'łatwe suby'? Mówiąc, że nie będzie materiałów na kanale, dostaje suby, bo ludzie lubią puste konta, nie?

Zegnac sie mozna w co drugim filmiku a nawet w kazdym jednym jakby sie ktos uparl. MOWIC ze nie bedzie materialow a naprawde ich wiecej nie robic i nie uploadowac to spora roznica i NIKT - ani TY ani ludzie tutaj ani nawet Twoi fani nawet przez chwile nie wierza ze jakis koniec czegokolwiek naprawde nastapi.
Ewentualnie SUBUJA zeby byc z drama na bieżąco i ze kiedy wypuscisz kolejny material (pewnie odnosnie w/w dramy) to zeby na liscie ich subow informacja o tym sie pojawila.



(18-03-2013 00:37 )bunny_kou Wrote:  Poziom tej strony jak i jej adminów jest żałosny. Założono wątek, w którym ludzie nabijają się z sytuacji, przez którą ja od kilku dni nie śpię i nie jestem w stanie jeść, a wy jeszcze niczym hieny staracie się z tego wyciągnąć jak najwięcej.
tak...jak najwiecej smiechu. W zasadzie nikogo (tutaj) nie obchodzisz. Jakies tam zainteresowanie Twoja osoba bylo kilka m-cy temu przy okazji poprzedniej dramy i az do bieżącej mało kto spośród uzytkownikow TEGO forum sie Toba interesowal.
Chyba sama jestes tego swiadoma, wiec nie musze Ci tlumaczyc bo mechanizm znasz i na nim polegasz: istniejesz (poza swoim kanalem) tylko wtedy kiedy krecisz dramy.

(18-03-2013 00:37 )bunny_kou Wrote:  Adminów proszę o usunięcie wątku. Czuję się nim obrażona, szykanowana i zgodnie z regulaminem godzi on w moją godność i moją osobę.
To samo tyczy się użytkownika Bany_Kał, którego tolerowałam już zbyt długo. Jeśli macie jaja, to je pokażcie, a nie gracie pod publikę, mając gdzieś regulamin i ogólno panujące normy społeczne.
Czy jestes gwiazda rocka czy politykiem zawsze masz zarowno fanow jak i przeciwnikow. Bedac gwiazda YT rowniez posiadasz OBIE grupy tyle ze na swoim kanale mozesz sobie filtrowac srodowisko i wywalac/kasowac/banowac tych, ktorzy Ci nie pasuja - tutaj nie.
IMO posiadanie jaj nie jest rownoznaczne z robieniem tego co TY CHCESZ - taki txt moze zadziala na ambicje 12-letnich fanow ale jak juz pisalem wyzej - poza ramami swojego kanalu musisz starac sie bardziej.
______________

(18-03-2013 01:13 )bunny_kou Wrote:  (...)
b) w toku toczenia się postępowania, nie ujawnia się materiałów dowodowych, bo z automatu są one nieważne dla sądu.(...)
standardowo - żarck okolicznosciowy musi byc ;)
18-03-2013 11:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - SCARS - 18-03-2013 11:30

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 8.001 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 32 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5