Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #137
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Faranir Wrote:Drogi adminie, widze ze omijasz post o usunieciu watku
Serio, nie wiem jak wielkim naiwniakiem jesteś, ale chyba sporym, skoro uważasz, że zamknę wątek, bo ty tak chcesz. Za kilka dni sam się wyczerpie, zatem takie płacze czy żądania są zupełnie nie na miejscu.
Aha - odniosłem się do twojego posta, bo był zbyt zabawny, bym mógł go zostawić, zatem nie gadaj, że 'omijam' coś, co skomentowałem.

Quote:i dalej ciagniesz temat, ktory dziala w niekorzystnie w strone Bunny i zostajesz bardzo bezstronny.
Tragedia po prostu. Z drugiej strony sama napędziła temat, becząc o nim na fejsbuchanach. Wcześniej było tutaj raptem kilka stron. Po wpisie - bach, kilkanaście. Kto tutaj ciągnie temat, amigo?

Quote:W temacie jest watek z obrazaniem
Z dwóch stron, równowaga jest zachowana, heh.

Quote:i ujawnianiem prywatnosci czym sa zdjecia.
Szczerze pytam - jesteś idiotą? Bo chyba trzeba nim być, skoro ujawnianiem prywatności jest podawanie linków do zdjęć na publicznym portalu. Serio, rusz mózgownicą.

Quote:To jest forum o Let's play'ach, a nie o YouTuber vs. widz... Prosze o zamkniecie tematu.
Nie tylko o LP, zatem daruj.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-03-2013 12:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - Lavos - 18-03-2013 12:16

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.978 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5