Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #140
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach




Macie. Nacieszcie się. Piękny filmik z przesłaniem do nas wszystkich. W myśl tego materiału mam was wszystkich w dupie. "Przestańcie robić gówno z jutupa".
A Ty Bunny- już drugi raz ściągasz tu jakiś randomów z internetu. Tworzy się spam i wynika z tego kłótnia osób starszych z popularną i znaną nam wszystkim "gimbusiarnią" (oczywiście nie mówię tu o większości, tylko o jednostkach, jednak tak to się już przyjęło). To jest forum do dyskusji.
Panno Weroniko. Idź najlepiej z tym wszystkim na policję. Ale wcześniej idź do kogoś z rodziny i wypłacz się im, że Cię w internetach nie lubią. Nie musisz tego mówić swoim widzom, nie wypłakuj się im jakich to wielkich masz "hejterów", jak to nie szanujemy osób starszych. Ja jestem młodszy niż Ty, pewnie o pół wieku, a własne zdanie na ten temat mam ,a wiek nie znaczy że ktoś jest kimś gorszym. Co robią "nasi" rodzice? Nie wychowują nas na histeryków ,a tym bardziej hipokrytów odgrażających się wszystkim w internecie.
Nasyłaj na nas więcej swoich widzów i białych rycerzyków. Mnie osobiście te wypociny śmieszą. Narzekanie na administratorów tej strony jest jeszcze śmieszniejsze. Jak chcecie ponarzekać na administrację, to zapraszam na letsplej.pl
Tam macie wiele powodów do narzekania.
Tyle ode mnie w tym temacie.

Another day, another night.
18-03-2013 14:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - The Meldero - 18-03-2013 14:40

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.986 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5