Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Krakenos Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #143
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Jaka piękna dramka <3 dziękuje Ci bunny bo dałaś mi troche do poczytania butthurtu. Prawda taka że osoby "jestem neutralny" przyszły tu właśnie z fejsbuczka bunny gdzie notabene poszła się wypłakać i nasłać na forum swoich rycerzyków. Dało Ci to satysfakcje prawda bunny? :D Dało Ci satysfakcje po raz kolejny zrobić z siebie kozła ofiarnego. No cóż, zostawmy fejsbuczka bo to było zagranie poniżej pasa. Dalej, to forum dyskusyjne, więc możemy sobie tu "zazdrościć" i "hejtować", i "ubliżać", i inne. Nie będę się wypowiadał o tych zabezpieczeniach bo nie wiem czy były dobre. No kolejna sprawa, zdjęcia, kurwa mać przecież sama je wstawiła do internetu, jak ktośtam kiedyś powiedział "co raz trafiło do internetu już go nie opuści". No i ostatnie, nie widziałem ani jednego postu który miałby na celu obrazić bunny. No nic w stylu "Ta pierdolona dziwka straciła konto ale fajnie" nie widziałem. Swoją drogą, naprawdę, nasłanie tych rycerzyków tylko udowodniło że cierpisz na chroniczny ból pośladków bunny.
18-03-2013 16:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - Krakenos - 18-03-2013 16:32

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.999 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 26 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5