Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Rosyjanin Offline
*

Posts: 20
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #174
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Tarian Wrote:jak ktoś z taką energią się entuzjastycznie wydziera to nawet czasem miło posłuchać.
Nie?
ErykCoa Wrote:nie popieram za to najeżdżania na jej fanów
Skoro robią z siebie idiotów i dają nam obraz fanbazykou pisząc głupoty bez ładu i składu to logiczne, że wytknie się im to.

(19-03-2013 07:09 )Minegamer1 Wrote:  blablabla ale z was hejterzy blablabla hejtujecie moją idolkę blablabla pewnie dacie bana bo jesteście gnoje i w ogóle
Skrócony wstęp.

(19-03-2013 07:09 )Minegamer1 Wrote:  Czy nienawiść wam już tak mózgi wyprała że nie widzicie różnicy? I się naśmiewacie, że blokuje krytykantów?

Pewnie , zazdrościmy jej miliona gimboyów. Wiesz co sie liczy? Jakość się liczy.
(19-03-2013 07:09 )Minegamer1 Wrote:  Blokuje szumowiny, których chamstwo i poziom robi z polskiego yt rynsztok
Rynsztok z polskiej sceny zagrajmerów robią takie osoby jak w/w wielce pokrzywdzonaprzezlosiwogole królik. Robią gównodramy tylko żeby podbić liczniczki obok wyświetleń.
minegamer1 Wrote:I jeszcze do Bunny - trzymaj się z daleka od tego forum, nie wiem po co w ogóle tu wchodzisz i komentujesz, to nie są ludzie, którzy cokolwiek zrozumieli. Szkoda klawiatury.
A teraz mnie zbanujcie i wywalcie ten komentarz - Wy tak zwani obrońcy krytyki:)
Przyjacieldeobrońcabil mode activated. Jakoś to tutaj spamowała jaki to zły negatyw i w ogóle ukradł 500 kont do majnkrafta i lincz+stos.
Adios rycerzu sprawiedliwości który walczy z "falom złych hejteruw z forum"
(This post was last modified: 19-03-2013 19:36 by Rosyjanin.)
19-03-2013 19:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - Rosyjanin - 19-03-2013 19:22

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.988 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 24 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5