Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Rosyjanin Offline
*

Posts: 20
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #185
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(19-03-2013 21:46 )Tarian Wrote:  
(19-03-2013 19:22 )Rosyjanin Wrote:  
Tarian Wrote:jak ktoś z taką energią się entuzjastycznie wydziera to nawet czasem miło posłuchać.
Nie?

Z całym szacunkiem do ciebie, ale dla mnie akurat tak - co więcej, jak będzie mi się podobać gówno w doniczce to także będziesz musiał to zaakceptować, gdyż jest to moja prywatna opinia (co widać czytając cały post), a forum służy między innymi do tego, aby wyrażać opinie :)

Z całym szacunkiem , nie będę MUSIAŁ gdyż jest to forum publiczne, więc mógłbym swoją negatywną opinię przedstawić. Skoro tak Ci się podoba darcie ryja to wytłumacz mi proszę, co w tym zabawnego bo ja nie wiem :<

Tarian Wrote:A tak przeglądając temat to widać tu ludzi,którzy uważają, że całe dobro tego świata to bunny (i to jest złe), a także ludzie uważający, że bunny to już prawie największy powód całego zła na świecie ( A to także złe), bądź ci stawiający na cel tylko krytykę, bądź ciągłe ocenianie idolów bunny.
Jak dla mnie to są tutaj (w tym temacie)ludzie których celem jest pokazanie głupoty tej dramy i butthurt w wykonaniu królikakou, rycerze sprawiedliwości i osoby które mają w to wyjebunne i są neutralne.
Tarian Wrote:Cała ta dyskusja jest w sumie napędzana tylko przez te dwie grupy i jak dla mnie powtarzają one ciągle te same kwestie (lub wyjaśnienia poprzednich kwestii), tak więc sądzę, że nie ma już tu co pisać, bo esencja tych postów zmieściłaby się na 1-2 stronach, a nie 18...

Mimo, że wymieniłeś 4 grupy (cyt. widać tu ludzi,którzy uważają, że całe dobro tego świata to bunny ; także ludzie uważający, że bunny to już prawie największy powód całego zła ; bądź ci stawiający na cel tylko krytykę ;bądź ciągłe ocenianie idolów bunny) to piszesz, że dwie. Ale dobra, czepiam się szczegółów.
Jak już ktoś słusznie wyżej napisał, białe tarcze bronią swojej królowej, a normalniejsi od nich odpowiadają im.
20-03-2013 21:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - Rosyjanin - 20-03-2013 21:24

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.988 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 19 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5