Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Lemur Offline
*

Posts: 14
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #186
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Cały ten temat (a właściwie to wątek podjęty przez autora) jest kompletną bzdurą.
Bunny powiedziała, że musi sobie odpocząć. "Może wrócę za parę miesięcy, a może za parę godzin" (zachowałem sens, nie mam ochoty bawić się w cytaty.
Więc już tytuł tego tematu jest absurdem.

A co on wywołał?
Skkf na live z masakry bezmyślnie powtórzył to co tu ktoś napisał...
A dalej powtarzają to "widzowie", dodając trochę przekleństw.
Dno i dwa metry mułu.
Nie mam nic do niego, ale nie jest w ogóle odpowiedzialny - a powinien być, zwłaszcza ze względu na to, ilu ma widzów.

Chociaż o cała tą sprawę, to się sama prosiła...
I mimo, że miała (a przynajmniej tak twierdziła) skomplikowane hasła, to jej zachowanie zakrawało na kpinę...
Na repliku, czy innym tego typu serwisie od paru miesięcy można było, oprócz nagrań PanaKtóryLubiPićPerfumy cracka do FC3...
Samo pobieranie cracków świadczy o kompletnym braku znajomości podstaw bezpieczeństwa, a udostępnianie o braku szacunku do twórców i ich ciężkiej pracy.

EDIT:
Znalazłem, macie pełen cytat z nagrania:
"(...)Najprawdopodobniej robię sobie teraz przerwę od kanału, nie wiem na ile, nie wiem jak, może... może się okaże, że jutro wstanę już będę miała super humor i nagram coś na niedzielę... [ech] nie wiadomo, jutro mam spotkanie z policją, może wrócę, wiecie, 'bojowo nastawiona' i nagramy jakiś (yyy... tu coś z jej słownika)... ale w tej chwili czuję się bardzo źle(...)"
EDIT2:
@xometr
"Btw laska z tymi wycenami jest nawet lepsza niż inna ytubowa pani o równie wybujałej wyobraźni."
Zastanawiam się o jakie Ci chodziło, ale jeśli o wycenę budżetu na reklamę, to nieźle "przywaliłeś"...
30 tyś euro? Nie ma szału z takim budżetem na reklamę, więc nie wiem, gdzie tu przesada.
Nie byłoby jej, nawet gdyby powiedziała o paru milionach euro.
Zależy to oczywiście od firmy (rozmiaru, modelu działania itd.) w jakiej pracuje, ale takie budżety to nic dziwnego.
(This post was last modified: 22-03-2013 23:38 by Lemur.)
22-03-2013 23:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach - Lemur - 22-03-2013 23:32

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.999 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 27 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5