Post Reply 
"Wiarygodność"
Author Message
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #1
"Wiarygodność"
Cześć, jako że jestem dzisiaj w trasie z miasta stu mostów do miasta gdzie cały czas wieje. Kupiłem sobie nowe Wprost, i zobaczyłem "artykuł" na temat gwiazdek z jutuba, padło tam wiele nazwisk, Majewski, Hoffman, Szmaciaszek (na szczęście nic o Włazowskiej) itd, i o ile pomijając treść oraz parę kolosalnych błędów (sugerowanie się zarobkami z Socialblade xD) to padło tam jedno mało stwierdzenie, mianowicie:

"Społeczność Youtube'a można porównąć do ludzi słuchających Hip Hopu [...] bardziej niż sposób wykonania cenią sobię wiarygodność.

I tutaj moje pytanie, czy według was, moje kochane hejtery, bardziej liczy się to, czy dana osoba jest wiarygodna, tj, nie przekupiona przez żadne telewizje czy inne PortMMO, czy raczej jakość ich materiałów? To by mogło wyjaśnić dlaczego mamy wysyp voxelfagów na jutubach, i dlaczego są tak popularni, ponieważ gimnazja i podstawówki w jakiś sposób utożsamiają się z nimi. To jest coś na styl gimnazjów utożsamiających się z Firmą czy innym Peją, ponieważ w ich oczach mieliby być wiarygodni. Czy za wielkimi kanałami stoi fałszywa "autentyczność", czy może wysoka jakość materiałów?

Wypowiedzcie się.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 17-05-2013 12:57 by Innominatus.)
17-05-2013 12:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
"Wiarygodność" - Innominatus - 17-05-2013 12:55
RE: "Wiarygodność" - Kazaod - 17-05-2013, 13:59
RE: "Wiarygodność" - Mandero - 17-05-2013, 16:00
RE: "Wiarygodność" - Lemur - 17-05-2013, 16:14
RE: "Wiarygodność" - Elwood - 17-05-2013, 16:25
RE: "Wiarygodność" - Lemur - 17-05-2013, 17:10

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5