Post Reply 
"Wiarygodność"
Author Message
Lemur Offline
*

Posts: 14
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #6
RE: "Wiarygodność"
@Elwood
"bo krytyka (...) nie ma innego podłoża niż zazdrość."
Tylko weź tu człowieku znajdź konstruktywną krytykę filmów z gier na youtube...
Większośc to "O muj borze, on zarapia za komentasze/łabki w gure, nie piżcie ich!", "Jesteś c****", "rzal, padżdzie ile oni na was zarabiaja, spszedali się, krencom minicrafta, bo jest popularny".
Jeśli to jest "Nie podoba mi się ten film, nie wyczerpuje tematu gry, z której został nakręcony i nie daje mi pojęcia o tym, jaka ta gra jest" - to akurat brak zrozumienia contentu i oczekiwań odbiorców, bo filmy te nie mają być profesjonalnymi recenzjami - jak tego ktoś szuka, to polecam zajrzeć do prasy o grach (czy to papierowej, czy elektronicznej).
Ale jeśli ktoś napisałby chociażby "Filmy są nudne, ponieważ 'kopiesz dirta' przez połowę czasu, nie poruszając przy tym żadnego interesującego tematu - lepiej wyciąć te sceny, tudzież w ogóle ich nie kręcić - albo zmienić wykonywaną czynność, czy komentarz do niej" - i to jest konstruktywna krytyka, z propozycjami co można zmienić, poprawić.
W takiej sytuacji +1 dla osoby która to napisała... ale osoby piszące takie komentarze, to gatunek na wymarciu.

"Co do wiarygodności, u takiego Roja stoi to na równie niskim poziomie jak jakość jego materiałów :-)"
No tu tu się przynajmniej zgadzamy :D

Jestem Magiczny.
(This post was last modified: 17-05-2013 17:15 by Lemur.)
17-05-2013 17:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
"Wiarygodność" - Innominatus - 17-05-2013, 12:55
RE: "Wiarygodność" - Kazaod - 17-05-2013, 13:59
RE: "Wiarygodność" - Mandero - 17-05-2013, 16:00
RE: "Wiarygodność" - Lemur - 17-05-2013, 16:14
RE: "Wiarygodność" - Elwood - 17-05-2013, 16:25
RE: "Wiarygodność" - Lemur - 17-05-2013 17:10

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5