Post Reply 
Jak się wybić? Chociaż kilku widzów.
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Jak się wybić? Chociaż kilku widzów.
Quote:JAK SIĘ WYBIĆ!?
NIE WIEM, MY POMAGAMY W ROBIENIU ZAGRAJMY, A NIE W AUTOPROMOCJI.

Jak dla mnie eot. Ale się rozwinę ot tak, bo mam ochotę.

To jest forum przede wszystkim o "zagrajmy w", czyli - przechodzeniu gier z komentarzem. Taka jest definicja. A więc pomagamy ze wszystkim, co z zagrajmy związane: jak kompresować/nagrywać filmy, jaki sprzęt kupić, jak nagrywać produkcję XYZ i tym podobne.

Przypominam, że definicja nie brzmi "przechodzenie gier z komentarzem celem zdobycia sławy jutubowej". I teoretycznie cel nie powinien nikogo obchodzić, ale z doświadczenia wiem, że jakość materiałów leci na łeb, na szyję, gdy autorowi zależy na zdobyciu popularności. Ponadto, niewiele tu osób które osiągnęły mityczny status "wybicia się na jutubie", masz do czynienia raczej z gronem starych pryków którzy nagrywają zagrajmy od czasów zanim wprowadzono partnerstwo (a niektórzy i sprzed ery HD).

Z prostego powodu - to, co ludzie lubią nie zawsze jest dobre. I ze statystyk jutubowych wyraźnie widać, że w tej kategorii ludzie zdecydowanie bardziej cenią przedstawianie osoby grającego, ponad grę, często kosztem jakości rozgrywki i komentarza. Dlatego osobom, które chcą się wybić mogę poradzić li tylko - spróbuj w innej dziedzinie, w tej jest wystarczająco dużo miernych filmów. Ale w sumie…
Quote:ajczęściej nagrywam: Minecrafta (modów kilkanaście)
Mam jeszcze zamiar nagrywać […] Simsy 3 (z dodatkami)
Z tych gier nie da się nagrać zagrajmy, bo nie da się ich przejść.
19-02-2014 15:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Jak się wybić? Chociaż kilku widzów. - appareil - 19-02-2014 15:27

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Nowa funkcja YT" - Post dla widzów Grzesiiu 3 1.556 15-12-2012 11:10
Last Post: Empirator
  Jak zyskać widzów na... ? JokeV4 4 1.280 08-09-2012 21:08
Last Post: Empirator

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5