Post Reply 
Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Tak sobie miło piszę na tym forum i po raz kolejny zauważyłem takową tendencję do zwalniania siebie z myślenia. Kompletnej blokady na słowa inne niż te pochlebne. Dlaczego ?
Oczywiście, wszyscy znamy te przypadki, w których jakiś niemilec zwyczajnie wyzywa naszą radosną jutubową twórczość. Psuje nam humor i daje frustrację, że za nasze starania dostajemy właściwie błotem w twarz.
Jednak nie jest tak zawsze. Czasem przecież ktoś zwyczajnie napisze, że nie podoba mu się wybrany aspekt, detal, który zawadza i powtarza się wielokrotnie. Co robimy ?
MAMY GDZIEŚ. Czemu ? Bo już zadziałało cudowne hasło 'nie podoba się, nie oglądaj. Swoją subtelnością sięga miłych mordowni, w których napakowana obsługa wynosi bardziej niezadowoloną klientelę. Powszechnie używane, radośnie rozwieszane jak Jedyna Słuszna Odpowiedź Na Krytykę. Trzymamy się tego frazesu kurczowo, jak spity muszkieter za pawężą, często odrzucając pomocne rady.
Czy musi tak być ? Ewolucja techniczna działa, jednak ta umysłowa coraz częściej spada na łeb na szyję. Niestety widać to również tutaj, gdzie opinia inna niż ta panująca jest obserwowana z niechęcią i podejrzeniem.
Dlaczego tak być musi ? Czy ciasnota umysłowa będzie tak bezkarnie postępować ?


I tak wiem, że nikt tego nie przeczyta.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
28-11-2010 21:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia - Lavos - 28-11-2010 21:46

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5