Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: Spis powszechny grzechów ciężkich
Uwaga - znacznie zmieniłem formułę działu! Teraz są w nim grzechy dowolnego kalibru!

(10-06-2011 20:38 )Zwaniec Wrote:  c) gadanie o innych przyszłych/obecnych projektach podczas nagrywania innych tytułów (...) - eee.... niech ktoś mi przypomni... po co ja to w ogóle oglądam?

Dokładnie. Jeśli podczas LP pojawia się np.: "jeszcze w tym tygodniu wrzucę trzy odcineczki!" - być może oglądający w TYM tygodniu będą się cieszyć, ale pozostałym po co ta informacja?


Moje nowe, dodane grzeszki:

(Ciężki) Prowadzenie wykładu
Gdybym chciał poznać rozbudowane szczegóły budowy silnika odrzutowego, to sięgnąłbym do o wiele lepszej książki, zamiast słuchał Zagrajmera, który czyta to z kartki/wykuł się na pamięć i gada to wszystko podczas przydługawego fragmentu, gdzie w grze nic się nie dzieje. Ciekawostki - tak! Wykład - nie!

(Powszedni) Cięcie partów w przypadkowych momentach
Jeszcze jak prowadzący nic nie mówił, a także się nic szczególnego nie działo - to nie ma problemu. Gorzej, jak np. w ciekawym momencie jest cięcie - tak, niektórym zajmuje trochę buforowanie, szczególnie w dobrej jakości! Tragicznie, gdy jest urwane zdanie - czy to komentarza, czy w grze - tak my chcemy to wszystko słyszeć i zrozumieć!



Proszę Was - pisząc, poświęćcie chwilę na zastanowienie, jak Wasz post mogę scalić z resztą. Nie chcę zbytnio przerabiać Waszych wypowiedzi, a ostatnia wypowiedź Zwańca była ciężka do właściwego przepisania (i w punkcie "Gadanie o przyszłych projektach" już kiepsko widać o co chodzi).


Aha, jeśli ktoś ma taki monitor, że bardzo kiepsko wygląda mój nowy kolor - niech pisze.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
(This post was last modified: 10-06-2011 23:53 by Kern3l.)
10-06-2011 23:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Spis powszechny grzechów ciężkich - Kern3l - 10-06-2011 23:39

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5