Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Jeszcze kilka - dodanie mniejszych wagą spowodowało, że można wypisać wszystko, co się spotyka. Teraz proszącemu o krytykę można wysłać ten temat z dopiskiem: "przejrzyj i dopasuj", dodając niewiele więcej [Image: lypqr3.png]

(Śmiertelny) Dramy
Jeszcze rozumiem odpowiadanie na ataki (chociaż często można to inaczej, lepiej załatwić), ale zaczynanie - katastrofa. Jeśli prowadzący przenosi sprzeczkę na filmiki - jest u mnie skreślony, zarówno jako zagrajmer, jak i osoba. Wyciąganie takich armat do jakiejś komentarzowej sprzeczki świadczy o mieszance słabości psychicznej, szczeniactwie i przeroście agresji (wybierzcie co najmniej jedno). Oczywiście chodzi mi o filmik w którym przypuszcza się atak na adwersarza. Cry-quit jest już pod Odchodzenie z YT.

(Śmiertelny) Chora atmosfera
Na kanale i przy filmach. Przejawia się różnie - mogą to być walki komentarzowe, może to być odpychający opis kanału. Spotkałem się z opisem, w którym było (oprócz wielu innych, podobnych rzeczy) takie podsumowanie: "Pewnie i tak się nie polubimy." - dziękuję, zaoszczędziłeś mi straconego czasu na oglądanie Twojej twórczości.

(Ciężki) Autoplay
Bardzo mi przeszkadza, jak coś mi się od razu odpala, gdy wchodzę na kanał. Z różnych powodów. Zaczyna się buforować - marnuje moją przepustowość, pauza nic nie wskóra (trzeba prawym>[stop download]). Zaczyna mi grać, gdy np. mój współlokator śpi. Czasem mam nadal podłączone głośniki - nic nie gra, a nagle kakofonia... Czasem też od pewnego czasu mam słuchawki na uszach i nic nie gra albo coś cicho gra, a nagle zaczyna się super hiper mega specjalna muzyka na kanał! Zdarza się, że odpalę na zakładkach kilka takich kanałów jednocześnie... Obecnie przyzwyczaiłem się, że pierwsze co robię, po odwiedzeniu kanału, to spojrzenie, czy nie zaczyna mi coś grać...

(Ciężki) Bardzo zły stosunek głośności gry do komentarza
Albo nie słychać komentarza, albo gry. W pierwszym przypadku robi się z tego gameplay z jakimiś zakłóceniami, w drugim... nie wiadomo co.

(Powszedni) Sztuczne rozszerzanie filmów
Spotkałem się z praktyką sztucznego skalowania niepanoramicznych filmów do panoramy 16:9... Nie dość, że niszczy się jakość, to robi się postaci itp. nienaturalnymi. Szczególnie w grach, w których wyraźnie zaznaczone są różne wielokąty foremne.

(Powszedni) Tutoriale początkujących
Nagrywa od niedawna, a puszcza tutoriale opisujące jak renderować filmy... Spotkałem się z tak siermiężnymi metodami, że owe filmiki jedynie sieją dezinformację... Powinny się raczej nazywać: "Czy dobrze edytuję i renderuję filmy?"

(Powszedni) Męczące intro/outro
Zawsze identyczne (minus zmieniająca się cyferka) intro, trwające koło 10s.(czasem więcej), w każdej, krótkiej części. Jeszcze dodajcie podobne outro, a powstanie koszmar - oglądając playlistą, macie co każdy part 20s. bezsensownie straconego czasu. Napisałem to jednemu popularnemu prowadzącemu i odpisał coś w stylu: "przecież można sobie przewinąć - każdy oglądający seriale to wie". Tjaa, po pierwsze - seriale trwają o wiele dłużej niż 10min (nie wszystkie ofc). Po drugie - to żaden argument. Coś przeszkadza lub nie. To, że coś popularnego ma tę cechę nie zmienia tego faktu. Jadąc dalej - nie każdy oglądający np. playlistę ma przy ręku myszkę - np. ja lubię się rozsiąść wygodnie 2m dalej. Każda dodatkowa czynność podczas oglądania wpływa negatywnie na odniesione wrażenia.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
(This post was last modified: 11-06-2011 01:46 by Kern3l.)
11-06-2011 01:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 11-06-2011 01:36

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 31 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5