Post Reply 
League Of Legends a Heroes Of Newerth
Author Message
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: League Of Legends a Heroes Of Newerth
Mogę jedynie wypowiadać się nt. LoLa, bo w HoNa nie grałem. Moim zdaniem w League of Legends to nie mapy powinny być priorytetem Riot'a, ale przede wszystkim nowi championi. Na szczęście do tej pory tak jest. Dlaczego bohaterzy, a nie mapy? W LoLu każda runda jest inna, mimo że teorytycznie bijesz te same wieże, na tej samej mapie etc. Rozgrywka w przeciwieństwie nich jest zmienna. Tak naprawdę mapy nie odgrywają większego znaczenia, gdyż ta 5v5 jest naprawdę ładna i da się na niej spędzić wiele godzin dobrej zabawy :) Powinni wychodzić nowi herosi, bo gdy ma się 30 lvl i gra się w to już jakiś czas to nudne staje się granie ciągle tymi samymi postaciami. Im więcej postaci - tym lepiej. Taka jest moja opinia. Przy okazji dobrze byłoby, aby zachować jakąś oryginalność wśród nowych championów, tak aby nie byli małą kopią tych dostępnych. Tak wiem, że to będzie dość trudne za jakiś czas ;)
15-06-2011 16:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: League Of Legends a Heroes Of Newerth - Falc00n - 15-06-2011 16:54

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5