Post Reply 
Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Widzę, że muszę parę kwestii tutaj wyjasnić.

Modron - już na samym początku myślałem nad twoimi zarzutami. I tak jak wcześniej napisałem - gdybyś napisał, że wywiad był nudny, zgodziłbym się. Gdybyś napisał, że -z braku lepszego określenia - "prezenterzy" są beznadziejni i nie potrafią wypowiedzieć poprawnie nawet jednego zdania, zgodziłbym się. Gdybyś napisał, że przy montażu odwalono fuszerkę, zgodziłbym się.
Natomiast gdy spytałem się Ciebie, co rozumiesz poprzez sztampowe pytania, Ty napisałeś - w moim mniemaniu - dokładnie te same pytania, tyle, że inaczej sformułowane. A użycie zwrotów typu "podnieca się, jak trzynastolatek przy tabliczce czekolady", czy "pietnastu minigónufff" pokazało tylko twój lekceważący stosunek zarówno wobec mnie, jak i Gimpera. Tak się dyskutuje? Mogłeś sobie tego oszczędzić. Może jestem jakiś spaczony, ale jak dla mnie, to Gimper przez cały wywiad był spokojny i opanowany Pomijam już jego późniejszy post, który już kompletnie wszystko popsuł.
Kiedy przeczytałem tych kilka komentarzy, które w tamtym czasie napisałeś (zarówno w shoutboxie, jak i w innych temata). Żaden nie był w pozytywnym tonie: muzyka pedalska, ktoś tam inny gra w coś jak tzw. "noob", tego nie lubisz i dlatego odniosłem wrażenie, że jesteś:
a) człowiekiem, któremu nic się nie podoba
b) kimś kto chce wywołać kłótnię na forum.
Stąd mój komentarz typu "Mam to gdzieś". Napisany zbyt pochopnie, przyznaję. Twój styl wypowiedzi mnie po prostu zirytował i niepotrzebnie dałem się wciągnąć w kłótnię. Pomyślę nad twoimi propozycjami, ale uważam, że twój język wypowiedzi jest zbyt agresywny (heh, ironia), a komentowanie stylu mówienia Niezapominajki, to już przesada.
Wbrem temu, co o mnie myślisz, ja jestem zdolny do samokrytyki. Czy Ty jesteś zdolny do tego samego?

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 29-11-2010 16:14 by Gik.)
29-11-2010 16:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia - Gik - 29-11-2010 16:13

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 65 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5