Post Reply 
League Of Legends a Heroes Of Newerth
Author Message
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: League Of Legends a Heroes Of Newerth
No pisząc o nowych mapach nie miałem na myśli nowej 5 na 5 - chociaż i tym nie pogardzę, myślałem właśnie o jakiejś np 7 na 7 oraz 4 na 4 (czemu 4v4? bo nie raz jest nas 4 i brakuje tego 5tego a z random player'em grać mi się nie chce, nie po to kupiłem server vt lifetime żeby napierd.... w klawiaturę że ktoś jest MIA).

Co do nowych Championów na LoLu - prawie co tydzień góra dwa są nowi i to wcale nie "copy caty" więc na to narzekać akurat nie można gdzie w HoNie już tak często nie mamy. Ale jest coś w HoNie co mnie przyciąga. Jest to mianowicie sposób wyboru postaci - dostajesz z puli 3 losowych i z nich wybierasz kogo chcesz (oczywiście możesz się wymieniać a innymi graczami w Twojej drużynie jak się zgodzą jak np w grach rankedowych w LoLu) - jest to o tyle fajne że musisz znać dużą ilość postaci żeby mieć szanse coś zdziałać. Bo dostaniesz 3 postacie których nie ogarniasz, nikt nie wyrazi chęci zamiany i leżysz na całej linii.

A tak dobijając HoNa na sam koniec to go nie odpaliłem od 3 tygodni xD - chyba czas coś w nim poskładać :)

kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm
15-06-2011 21:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: League Of Legends a Heroes Of Newerth - Mide - 15-06-2011 21:20

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5