Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
Cezar94PL Offline
*

Posts: 3
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #39
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Z podziękowaniami to zależy, jeśli specjal jest naprawdę ciekawy, wyłamuje się z kanałowej rutyny to czemu nie. Chociaż jak napisał użytkownik Roofix, można mieć 1000 widzów "anonimków" którzy dają sub i rozpływają się pod ziemie, a przy wejściu na ich kanał mają 200 subskrypcji(zwykły śmiertelnik by tego raczej nie ogarnął).

Chciałem też nawiązać do wulgaryzmów w grze, oczywiście wstawianie "przecinków" co dwie sekundy wkurza i jest oznaką zupełnego braku kultury, ale CZASAMI soczyste k***a wyraża więcej niż tysiąc słów;) Chciałem tu też nawiązać do Witchaven'a - gościa bądź co bądź bardzo przyjemnie się ogląda, umie klnąc;) Mi też się czasami zdarza, oczywiście ograniczam się, ale wiecie jak jest, szczególnie jeśli gra jest pełna akcji. Ogólnie wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi - tylko z umiarem.
17-06-2011 16:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Cezar94PL - 17-06-2011 16:25

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 27 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5