Post Reply 
Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Author Message
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Quote:Takie porównanie nasunęło mi się , gdy z zapałem zaczął tam kogoś cytować z przekleństwami. Miałem kiedyś podobnego kumpla, którego ekscytacje brzmiały kropka kropkę tak samo jak ta Gimpera.
To był jedyny moment gdy się "podnieciłem" - ale jeżeli nigdy nie oglądałeś Zagrajmy w wykonaniu VVitchavena to mogło to zabrzmieć dość dziwnie - w opisie pod filmikiem jest link do jego kanału, polecam się zapoznać bo gierki komentuje prześwietnie :)

Quote:Zaś 'pietnaście minigónufff' wyraża zaskoczenie i zawód. Zaczęliście mówić od FPS, to gatunek mający bez mała dwadzieścia lat ! Miał mixy z crpg, różne formy, tematykę..a ty tu się rozwodziliście nad najmniej ambitną pozycją- Serious Samem. FPS to chyba nieco więcej niż to ? Jednak do tego trzeba znać tytuły. Skopaliście w tym sprawę. Ważnym dla gatunku problemem jest konsolizacja i otrzymywanie coraz to gorszych portów na pecety, brak oryginalności..Można o tym rozmawiać ciekawie i długo. W końcu to ulubiony gatunek Gimpera ! A wyszło jak wyszło- pietnaście minigunóff. Rozumiesz już sens tego zwrotu ?
To akurat, moim zdaniem, kwestia indywidualnego podejścia do gier, tudzież do konkretnego gatunku.
Dla mnie FPSy są sposobem na odstresowanie - "kosiara" w łapę, najwyższy poziom trudności i oddanie się bez reszty koszeniu bandy niemilców - cały świat wtedy przestaje dla mnie istnieć :)
Oczywiście w samym wywiadzie można by nieco bardziej opisać sam gatunek etc. - ale szczerze mówiąc inne strzelanki mnie specjalnie nie interesują. W Mass Effecty, Dark Sectory, Dead Space (czy nie mylę gatunku? To chyba nie są FPS'y bo mają widok zza pleców, ale głównie tam się chodzi i strzela więc można podciągnąć to jako taki mix gatunku) tudzież inne wynalazki zwyczajnie nie grałem - jak chcę epicką fabułę i wyrazistych bohaterów to pykam w RPG lub strategię typu Warcraft - w strzelankach chodzi mi głównie o... strzelanie, dlatego ten temat został tak strasznie spłycony w wywiadzie.

[Image: t43eX.jpg]
30-11-2010 22:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia - Gimper - 30-11-2010 22:39

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 59 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5