Thread Closed 
"Przegląd Kanałów"=Reklama za Sub'a
Author Message
zlyshogun Offline
*

Posts: 11
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #1
"Przegląd Kanałów"=Reklama za Sub'a
Niedawno dowiedziałem się o kanale PrzegladKanalow więc postanowiłem na niego wejść i dowiedzieć się o co biega. Włączyłem filmik informacyjny i okazało się ,że główną rzeczą dzięki której dostaniesz się do "przeglądu kanałów" jest subskrypcja ... no nic nie jest to pierwsza osoba próbująca to dostać sporą dawkę widzów w szybkim czasie ... wystawiłem mu więc komentarz na kanale (mniej więcej coś takiego) "Robisz sub za sub w innym wydaniu ... Daj nam suba to cię zareklamujemy ... żałosne" po jakimś czasie wszedłem na jego kanał z ciekawości czy coś odpisał lecz mój komentarz znikł pomyślałem ,że może po prostu YT bo nie dodał jednak szybko okazało się ,iż zostałem zablokowany ... (i nie mogę go już tępić :/) chciałbym odradzić chociażby wdawanie się w dyskusję z tym "użytkownikiem". A osobiście sądzę ,że widzami chce zapełnić swoje chore ambicje albo poluje na program partnerski a gamonie go subskrybują ...lepiej wziąć udział w PlayNext które jest poważne a i jak się dostaniesz to więcej osób o tobie się dowie . Tak więc dla "PrzegladKanalow" - NIE dla PlayNext - Tak . A wy spotkaliście się z tym "Przeglad'emKanalow" ? Jeżeli tak to co o nim sądzicie ?

Zapraszam na mój kanał Zagrajmy w http://www.youtube.pl/zlyshogun

Aktualne Zagrajmy w...
/Dead Space (iOS) cz.1 !\
20-06-2011 09:37
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
"Przegląd Kanałów"=Reklama za Sub'a - zlyshogun - 20-06-2011 09:37

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5