Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #58
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
(20-06-2011 10:45 )CarrotPL Wrote:  Do naśladowania innych się przyczepie, ponieważ czasami ktoś gdzieś usłyszy i powie to u siebie, jednak można to mówić z umiarem, jeśli ktoś usłyszy o kogoś słowo jakieś i one będzie zajebiste a w swoich lp będzie je monotonie powtarzał to prawda będzie do żenujące .

Dodam.

(20-06-2011 12:15 )Falc00n Wrote:  Mówienie podczas dialogu postaci
Bardzo mnie denerwuje, gdy chcę usłyszeć co mają do powiedzenia bohaterzy gry, a zagrajmer zaczyna mówić o zupełnie czymś innym. Widziałem przypadek, w którym prowadzący zaczął prowadzić wykład o przygotowywaniu jajecznicy podczas dialogu postaci...

Istotnie, jest do duża wada. Tylko zastanawiam się nad kalibrem - chyba dodam do "ciężkich".

(20-06-2011 12:17 )apparatus Wrote:  
Quote:Nie trawię jedynie 240p, ale umówmy się, że to już porażka.
To też dość relatywne. Większość filmów w takiej rozdzielczość brzmi i wygląda tragicznie. Sorenson, w którym na yt zakodowane są filmy w tej rozdzielczości, też nie jest najlepszym kodekiem. Jednak, jeśli jednak CGA jest rozdzielczością natywną dla danej gry (Atari, Commodore, pierwsze PC) to nie widzę problemu. Zwłaszcza, upscaling z reguły wychodzi gorzej.

Dokładnie ta sama dyskusja już się przetoczyła i została scalona z resztą... Zastanawiam się, czy wywalić tę dodatkową kwestię, czy dodać Twoje weto, wyglądające bardzo podobnie.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
20-06-2011 16:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 20-06-2011 16:38

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 28 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5