Post Reply 
Jak i kiedy pownniśmy grać w horrory
Author Message
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Jak i kiedy pownniśmy grać w horrory
(23-06-2011 08:23 )TheKonZeb Wrote:  Jedyny horror w jaki grałem to Alan Wake (jeśli to można nazwać horrorem, grałem wtedy kiefy miałem poprostu ochotę, a bałem się jedynie gdy byłem sam w pokoju i w nocy.

Co to wnosi do tematu? Temat brzmi "JAK I KIEDY POWNNIŚMY GRAĆ W HORRORY" a nie "w jakie horrory graliśmy".

@Topic

Moim zdaniem w horrory należy grać:
- samemu - w więcej osób granie w horrory nie ma sensu, ponieważ będą rozpraszać
- na słuchawkach - lepiej słychać co się w grze dzieje przez co lepiej się wczuwa w grę (i przez co łatwiej się przestraszyć)
- trzeba być skupionym na grze - to jest chyba podstawa, bo co nam po horrorze, gdy będziemy się skupiali na czymś innym i przez to nie będziemy potrafili się przestraszyć (a o to w horrorach chodzi, nie?)
- nie rozpraszać się mówiąc o innych rzeczach nie związanych z grą (w przypadku nagrywania) - to samo co wyżej
- gdy jest cicho w pokoju - głośno w pokoju = brak skupienia na grze

To chyba daje najlepsze efekty.
(This post was last modified: 23-06-2011 11:31 by RomanPL79.)
23-06-2011 11:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Jak i kiedy pownniśmy grać w horrory - RomanPL79 - 23-06-2011 11:30

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kiedy kolega chce, żebyś go polecił. Co robicie? Ervoy 12 3.070 25-08-2012 22:59
Last Post: Empirator

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5