Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #79
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
(25-06-2011 18:37 )Kern3l Wrote:  (powszedni) Odpisywanie na kanałach innych
Wchodzisz na kanał - mnóstwo wypowiedzi widzów i żadnej właściciela. Okazuje się, że właściciel odpowiada na kanałach gości... Chcę poczytać owe konwersacje, ale kończy się na skakaniu między zakładkami i domyślaniu, jaki był dokładnie przeplot wypowiedzi (niektórzy puszczają więcej niż jedną wiadomość bez czekania na odpowiedź). Może ułatwia się w taki sposób konwersację z jedną osobą (dostaje powiadomienia), ale wielu innych by chciało poznać całą rozmowę. W dodatku ciężej wtedy rozwinąć kilkuosobową dyskusję, gdyż na kanale jest tylko jej część, a także jak wtedy sobie nawzajem odpisywać? 0.o

Z tym się nie zgodzę. Komentarze na moim kanale to nie czat na kilkoosobowe dyskusje. Odpisuję więc na kanale osoby, z którą akurat rozmawiam. W ten sposób rozmowa trzyma swoje tempo, ponieważ osoba zostaje poinformowana o nowym komentarzu przez pocztę. Szkoda, że ludzie lubią rozmawiać tak 'publicznie'.

Dlaczego nie wyłączyłem komentarzy na kanale? Bo dostawałem zapytania od widzów czemu nie ma komentarzy na moim profilu bo by chcieli mi coś napisać (jakby już nie mogli wyrazić tego co chcieli w tej prywatnej wiadomości, która mi wysłali). Oraz jednak są tacy co lubią poczytać czyjeś rozmowy.

@Off Nazwę tematu można by zmienić. Wg mnie stracił swoją początkową funkcję. Jest to spis naszych subiektywnych irytacji, a nie obiektywne źródło wiedzy dla młodych Zagrajmerów.
25-06-2011 19:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - MrZupapl - 25-06-2011 19:21

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 10 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5