Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #82
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
(25-06-2011 18:37 )Kern3l Wrote:  (powszedni) Odpisywanie na kanałach innych
Wchodzisz na kanał - mnóstwo wypowiedzi widzów i żadnej właściciela. Okazuje się, że właściciel odpowiada na kanałach gości... Chcę poczytać owe konwersacje, ale kończy się na skakaniu między zakładkami i domyślaniu, jaki był dokładnie przeplot wypowiedzi (niektórzy puszczają więcej niż jedną wiadomość bez czekania na odpowiedź). Może ułatwia się w taki sposób konwersację z jedną osobą (dostaje powiadomienia), ale wielu innych by chciało poznać całą rozmowę. W dodatku ciężej wtedy rozwinąć kilkuosobową dyskusję, gdyż na kanale jest tylko jej część, a także jak wtedy sobie nawzajem odpisywać? 0.o

Zmieniam na:

(ciężki) Brak możliwości komentowania
Czy to na kanale, czy pod filmami. Odechciewa się przebywać tam, gdzie nie mamy prawa publicznego wyrażania swego zdania. Coś musi być "nie tak" z prowadzącym - boi się krytyki?


(25-06-2011 20:54 )TheKonZeb Wrote:  @Co do tematu. Nie pamiętam czy było ale nie lubię gdy:

Ktoś kręci lp z włączonymi programami typu. GG, bo np. ja oglądam taki film, nagle słyszę dzwięk z GG i myślę że to moje.

Naszedło to na mnie przd chwilą gdy oglądałem pewnego pana M zagrajmy w.

Dodam ;]
Do tego dorzucam moją wypowiedź:

Ogólnie - niechciane dźwięki w tle, czy to łapane przez mikrofon, czy z innych programów w tle.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
(This post was last modified: 28-06-2011 19:25 by Kern3l.)
28-06-2011 19:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 28-06-2011 19:18

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 24 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5