Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Na temat wpadłem dzisiaj, po standardowym przeglądaniu filmików z tegoż rodzaju. Trafiłem na kolejny zabawny flejmik i postanowiłem, dla rozluźnienia i nabrania do siebie dystansu, klepnąć serię mini recenzji o kanałach zagrajmy (bardziej o tym co się na nich wyrabia, bez ), które będą małą mapką, przewodnikiem w dżungli jutuba. Na pierwszy ogień leci oczywiście właścicielka feralnego filmiku- Niezapominajka !

Kanał:Niezapominajka666
Staż na jutube* : Ponad cztery lata
E- penis aka ilość subów* :4185 (szybki przyrost)

Krótka historia:
Kanał ten rozpoczynał swoją działalność dość skromnie. Początkową serią była Mirror's Edge, dodawana nieregularnie i wielkich odstępach czasu. Kiepska jakość nagrania, i brak systematyczności przekładał się na znikomą ilość widzów. Wszystko zmieniło się po Namaszczeniu Bunga*- dziś jest to największy subowo kanał LP.

Wiarygodność* : 4/10

Struktura widzów:
Większość (85%) stanowią dupowłazy tzn. ludzie, którzy niewyszukanymi i wylewnymi pochlebstwami starają się zaskarbić internetowe łaski. Fakt ich dominującej litości wynika z tego, że użytkowniczka to kobieta, co powoduje dalsze zachowania, typowe dla płci męskiej.
25% to mieszanka bezsensownych ludzi, pytających o rzeczy, które są podane widocznie na kanale. Brak rozbudowanych wypowiedzi czy innych oznak głębszego myślenia.

Bezsens: 9.5/10

Tolerancja/Nastawienie na krytykę:
Sama społeczność jak i właścicielka wykazują małą tolerancję na krytykę, czy - zgoła nieprawdopodobne - pytania(załączniki)
Krytykujący są bluzgani przez fanbojów i szybko blokowani pod zarzutami ataków na samą Niezapominajkę. Sama zaś właścicielka kanału nie umie odróżnić flejmu od krytyki (załączniki).

Agresja: 7/10

Podsumowanie:
Ten kanał to siedlisko dzieci nowych czasów, gdzie wolna myśl zdycha, zadeptana dziesiątkami agresywnych niedouków. Odradzane jest pisanie czegokolwiek ponad normę.

Wyjaśnienia pojęć
------------------------------

*Staż na jutube
Cecha ważna, gdyż określająca przystosowanie do netykiety, reakcji na flejm i tym podobne. Im wyższy staż, tym większe wymaganie co do zachowania opanowania oraz kultury.
*E- penis aka ilość subów
Bardziej jako ciekawostka, wartość kont subskrybujących dany kanał. Należy zawsze nanieść poprawkę, że 25%-30% subskrypcji to nieczynne/zamknięte konta, zbieracze subskrypcji i tym podobne.
*Namaszczeniu Bunga
Umieszczenie czyjegoś kanału w polecanych u Bunga, Dody LP.
*Wiarygodność
Ocena za to, czy kanał sam zyskiwał na popularności czy za pomocą polecanego szitu i nachalnej reklamy.


Attached File(s) Thumbnail(s)
           

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 15-12-2010 12:44 by Lavos.)
14-12-2010 22:51
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Lavos - 14-12-2010 22:51

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.124 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.609 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5