Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
Bigos Offline
*

Posts: 32
Joined: Oct 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
No, Modron, nie ma co, temat oryginalny. Cieszę się, że ktoś podjął się tego tematu i cieszę się, że jesteś to Ty, gdyż tylko Ty wydajesz się bezstronny i neutralny w stosunku do każdego zagrajmera. Popieram Twoje stanowisko co do Niezapominajkowej Gwardii, lecz jest jedno 'ale'. Wszędzie znajdą się tzw. fanatycy, którzy wyrabiają opinię całej reszcie (dobrze, że to zaznaczyłeś i nie robisz tego, co media, tj. nie uogólniasz). Niezapominajkowe nastawienie do krytyki jest takie, a nie inne z powodu otoczenia (tj. oglądających i komentujących), w jakim się ona obraca. Otoczenie daje Niezapominajce poparcie, dzięki czemu nie jest skora do przemyślenia wszystkich negatywnych ocen, dostrzega tylko pozytywne, a negatywne stara się zatuszować, w czym skutecznie pomagają jej komentujący (nie sugeruję w tym miejscu tzw. nasyłania, nagabywanie do flejmienia). Niezapominajko, jeśli to czytasz, to wiedz, że tym postem nie miałem zamiaru Cię urazić (a wiem, że możesz takie uczucia odczuć). Mój post jest tylko swoistą refleksją na ten temat.
17-12-2010 20:39
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Bigos - 17-12-2010 20:39

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.080 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 13 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5