Post Reply 
Czytacie... a może piszecie?
Author Message
Zwaniec Offline
*

Posts: 20
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Czytacie... a może piszecie?
W życiu nie porywałbym się na napisanie czegoś co mógłbym nazwać więcej niż "opowiadaniem" (wyraz ten nie jest przypadkiem w cudzysłowie). Co prawda kilka lat wstecz człowiek coś napisał, jednak zawsze było to, co najwyżej, średnich lotów fan-fiction lub z pogranicza. W żadnym momencie "procesu twórczego" nie widziałem w sobie chociażby "cienia Masłowskiej" ;) ...
Dla mnie, moje pisanie, to jedynie inna forma wyrażania myśli i bardzo często dobra zabawa (zwłaszcza gdy zdarzy się iż wykreowany świat i bohaterowie zaczynają "żyć własnym życiem" ). Nigdy nie myślałem, w tym aspekcie, o czymś więcej.

Odnośnie czytania, to staram się (w miarę wolnego czasu) zaliczać co ciekawsze pozycje z gatunków fantastyki (Sapkowski - opowiadania i saga o Wiedźminie; Zelazny - kroniki Amberu; Pratchett - seria Świata Dysku), (rosyjski) kryminału, sensacji (Dan Brown - "Anioły i Demony", "Kod Da Vinci", "Cyfrowa Twierdza" ) czy science-fiction (Crichton - "Park Jurajski" i "Zaginiony świat" ).
(This post was last modified: 02-07-2011 21:37 by Zwaniec.)
02-07-2011 21:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Czytacie... a może piszecie? - Revom23 - 19-05-2011, 19:57
RE: Czytacie... a może piszecie? - Gik - 20-05-2011, 16:44
RE: Czytacie... a może piszecie? - Gik - 13-06-2011, 21:35
RE: Czytacie... a może piszecie? - Zwaniec - 02-07-2011 21:21

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5