Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
Kaczer Offline
*

Posts: 4
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
No, panowie! Teraz to nieźle jedziecie po bandzie! Pozwólcie, że również wyrażę swoją opinię:

Może zacznę od widzów. Tutaj szczerze się zgodzę - tłumoki są niemałe. Ale powiedziałbym, że stanowią jakieś 85% widzów, a reszta jeszcze jest w miarę normalna. Głomby tylko się podlizują naszemu "kwiatuszkowi" zostawiając zazwyczaj jakieś mniej ważne lub nieznaczące komentarze, które tylko nabijają liczbę. Jaki jest ich cel - nie wiem. Nieskromnie powiem, że należę właśnie do tych 15%, bo chciałem zobaczyć jak płeć przeciwna radzi sobie z ubijaniem zombie (zaciekawiło mnie, jak sobie radzi w L4D2) i ewentualnie skomentować to i owo.
Tylko mnie zastanawia - dlaczego mieszacie ją w sprawy jej widzów? To, że takich ciuli co jarają się jej głosem ma za wiernych fanów, to nie jest w zupełności jej wina (w sensie, że to tylko częściowo od niej zależy).

Ja jakoś nie widzę u niej żadnego zjawiska "czułości na krytykę". Może dlatego, że nie jestem żadnym agentem i jej nie śledzę. A jeżeli tak jest - co poradzić? Dziewczyny już takie są. Chociaż rzeczywiście, jak na 23 lata, to raczej tak nie wypada...

To, że wydaje filmy "inne" od LP, to już jej sprawa. Jeżeli ktoś chce oglądać, jak ona gra, to chociaż nie trzeba zaczynać z tekstami typu: "co ty odwalasz niezapominajka gdzie lestpleje? wole gry a nie jakiegoś h..owego kota pokazujesz" (błędy są specjalnie zaprezentowane). Czekasz na LP - to czekasz. I nie ma potrzeby zaczynania wojny o to, że po 15 odcinkach gry z rzędu, ona wyśle jeden filmik o czymś innym.
I pewna mądrość, z którą chociaż większość się zgodzi: "To co lubimy robić, robimy dla SIEBIE". A inni to wiadomo. Jak np. ja chciałem zrobić film opowiadający o stworzeniach mitycznych, nie wiedziałem, że to spodoba się dość niemałej grupce ludzi.

Ja też nie odróżniam krytyki od flejmu. Any problem, sir? (byłbym wdzięczny za wytłumaczenie. Nie wstydzę się swojego braku wiadomości)

Jest tu ktoś, kto chce mnie powyzywać od "asskisserów", śmiało! Ja chętnie się pośmieję.
Jeżeli ktokolwiek to przeczytał, dziękuję za uwagę. Miłego dnia!
18-12-2010 16:48
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Kaczer - 18-12-2010 16:48

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.080 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5