Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Kaczer Wrote:Tylko mnie zastanawia - dlaczego mieszacie ją w sprawy jej widzów? To, że takich ciuli co jarają się jej głosem ma za wiernych fanów, to nie jest w zupełności jej wina (w sensie, że to tylko częściowo od niej zależy).
Cytuję Niezapominajkę: "... nie mogę brać i nie biorę odpowiedzialności za czyjeś czyny. To jest wolny kraj - mimo wszystko - i każdy robi co chce."
Kiedy powiedziano jej o akcjach jej "fanów".
Innymi słowy - jej to nie obchodzi. Najwyżej dziękuje takim ludziom "za poparcie" (fakt).

Kaczer Wrote:To, że wydaje filmy "inne" od LP, to już jej sprawa.
Nie chodzi o to co ostatnio nagrała, ale jak zareagowała na krytykę - wyrzuciła komentarze i nie chciała się do tego przyznać. Kiedy zobaczyła, że przegrywa flame który sama zaczęła - wyrzuciła filmik.

Kaczer Wrote:Ja też nie odróżniam krytyki od flejmu. Any problem, sir? (byłbym wdzięczny za wytłumaczenie. Nie wstydzę się swojego braku wiadomości)
Krytyka to gdy ktoś ocenia (pozytywnie lub negatywnie) coś ze swojego punktu widzenia.
Flame to gdy w odpowiedzi na ową krytykę ktoś zaczyna zarzucać brak kultury, trolling, głupotę itp., a to tego dołącza się parę innych osób (czyt. fani).

Kaczer Wrote:Jest tu ktoś, kto chce mnie powyzywać od "asskisserów", śmiało! Ja chętnie się pośmieję.
U be trollin' hard.
Nie przemęcz się czasami, agencie.
18-12-2010 19:06
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - CarlSheppards - 18-12-2010 19:06

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.080 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 10 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5