Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #12
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Quote:Może zacznę od widzów. Tutaj szczerze się zgodzę - tłumoki są niemałe. Ale powiedziałbym, że stanowią jakieś 85% widzów, a reszta jeszcze jest w miarę normalna.

Zdefiniuj 'w miarę normalna'.


Quote:Głomby tylko się podlizują naszemu "kwiatuszkowi" zostawiając zazwyczaj jakieś mniej ważne lub nieznaczące komentarze, które tylko nabijają liczbę. Jaki jest ich cel - nie wiem.

Cel jest nieważny, co ciekawsze, takie masy ludzi powodują spore otępienie na krytykę i odmienne zdanie.

Quote:Tylko mnie zastanawia - dlaczego mieszacie ją w sprawy jej widzów? To, że takich ciuli co jarają się jej głosem ma za wiernych fanów, to nie jest w zupełności jej wina (w sensie, że to tylko częściowo od niej zależy).

Taak, mając możliwość blokowania ludzi, naprawdę posiada się częściowy wpływ.

Quote:Ja jakoś nie widzę u niej żadnego zjawiska "czułości na krytykę". Może dlatego, że nie jestem żadnym agentem i jej nie śledzę. A jeżeli tak jest - co poradzić? Dziewczyny już takie są. Chociaż rzeczywiście, jak na 23 lata, to raczej tak nie wypada...

Coś insynuujesz ?
To nie jest mieszanie się, bo nie prowadzimy krucjaty na jej kanale. To temat -mini studium z zakresu socjologii, ot co.

Quote:To, że wydaje filmy "inne" od LP, to już jej sprawa. Jeżeli ktoś chce oglądać, jak ona gra, to chociaż nie trzeba zaczynać z tekstami typu: "co ty odwalasz niezapominajka gdzie lestpleje? wole gry a nie jakiegoś h..owego kota pokazujesz"

Co to ma do rzeczy ?
Czy na screenach podałem właśnie takie przykłady, cokolwiek, do czego można takową analogię dopisać ? Nie. Screeny pokazują, że ta osoba blokuje za spokojne i rzeczowe zdanie.

Quote:I pewna mądrość, z którą chociaż większość się zgodzi: "To co lubimy robić, robimy dla SIEBIE".

..PUBLICZNIE.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 20-12-2010 10:26 by Lavos.)
18-12-2010 22:29
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Lavos - 18-12-2010 22:29

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.080 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5