Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
To co tu jest napisane i cała recenzja jest dziwne. Nie wiem dlaczego ktoś próbuje na siłę oceniać innych użytkowników. Każdy robi LP jak chce i nie widzę sensu robienia recenzji. Dla jednych jej LP są fajne dla innych nie. Jak coś Ci się nie podoba to nie oglądaj i nie komentuj w stylu "bo mi się nie podoba" lub "bo ja uważam". Jak ktoś ma zastrzeżenia do mojego głosu lub sposobu komentowania to niech nie ogląda i tyle. Inna sprawa gdy krytyka tyczy się kwestii technicznych czyli jakości nagrań. Według mnie recenzja jest bardzo nierzetelna. Zwłaszcza ocena fanów. To że powiedzmy 1000 osób z tych ponad 4000 spamuje komentarzami na poziomie przedszkola nie znaczy że wszyscy tacy są. Ja osobiście jestem fanem jej LP i nie czuję się częścią żadnej z wymienionych grup. Tak samo pisanie o "Namaszczeniu Bunga" jest bez sensu. Skoro on uznał że kanał jest ok to chyba miał choć troszkę racji. Poza tym z tego co wiem nie ją jedną polecił więc w tym momencie widać recenzent czuje się zazdrosny o to.
Podsumowują recenzowanie czyiś kanałów LP jest MOIM ZDANIEM bez sensu. Każdy ma własny styl i jednym się to podoba innym nie.
Zaś co do autora tej recenzji. Krytykować w TAKIM stylu jest łatwo. Zrób coś lepiej to dopiero uznam że masz prawo do krytyki innych. A jak Ci się nie chce to przynajmniej zadbaj aby Twoje "recenzje" były w choć trochę grzeczniejszym tonie.
(This post was last modified: 28-12-2010 17:22 by dwolf.)
28-12-2010 17:22
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - dwolf - 28-12-2010 17:22

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.084 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5