Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Dobrze to wyjaśnij mi proszę jak mam zmienić swój głos aby był fajny. Na takie rzeczy raczej nie mamy wpływu. Styl robienia LP też jest różny dla różnych ludzi i pisanie w komentarzach że "twój styl mi się nie podoba, bądź bardziej jak XXX" jest troszkę nie na miejscu. Rozumiem krytykę gdy ma na celu poprawę jakości odbioru filmów. Np moje były na początku zbyt ciemnie za co zebrałem ochrzan. Ale jak ktoś mi napisze że moje filmy są beznadziejne bo mam brzydki głos czy styl no to przepraszam ale ja sobie tego nie życzę. Nie zmienię stylu ani głosu ponieważ to jest według mnie nienaturalne. Z czasem oczywiście styl może się zmienić, wyewoluować że tak to ujmę. Ale nie zmienia się go na siłę. Dlatego napisałem że komentarze powinny tyczyć się kwestii technicznych.
Co do ludzi którzy się udzielają to przecież ciężko przy tylu widzach kontrolować wszystko. Każdy z nas ma też inne zajęcia. Nie tylko YT. Z kolei pisanie że "Większość (85%) stanowią dupowłazy" to spora przesada. Ja jestem ciekaw jak autor to sprawdził. To że widać tych co zrobią wszystko aby się pokazać to nie znaczy że mamy ich uważać za większość.
Jeśli chodzi bronienie to już taką mam naturę że ludzi których znam bronię zawsze i zawsze staję po ich stronie. A poza tym zabolała mnie osobiście ocena widzów w tej recenzji.
Kolejna sprawa to pisanie że "Wszystko zmieniło się po Namaszczeniu Bunga". Jak dla mnie skoro ktoś poleca kanał to znaczy że uważa że jest on ok. Ale uznawanie że ilość widzów to zasługa takiego polecenia to moim zdaniem przesada. Jak dla mnie takie polecanie to tylko "drogowskaz" działający na zasadzie "sprawdzi to, mi się podoba więc może i wam się spodoba". Nie wątpię że cześć subów to takie gdzie nawet ktoś dobrze nie zobaczył filmów tylko dał suba i tyle. Ale na pewno nie jest to jakaś gigantyczna liczba. Większość zobaczyła filmy i uznała że są warte suba i tyle.
Co do kolejnej opinii to proszę przeczytaj całość. To były małe przykłady.
Wolność słowa ok. Ale miej na uwadze że masz ją tak długo jak długo twoja wypowiedź nie obraża innych. Wolność słowa nie działa na zasadzie "mogę powiedzieć co chcę, kiedy chcę i jak chcę i nikomu nic do tego". Jak na moje oko ta recenzja właśnie obrażała tak jak niektóre wypowiedzi w tym temacie co nie powinno mieć miejsca.
Zaś ode mnie mogę powiedzieć że dyskusja z Tobą zapowiada się bardzo ciekawie i miło CarlSheppards. Pozdrawiam.
28-12-2010 18:49
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - dwolf - 28-12-2010 18:49

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.080 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5