Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #24
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
(28-12-2010 19:12 )dwolf Wrote:  Filmy robię bo sprawia mi to frajdę i tyle ale nie chciałbym aby ktoś oceniał mój kanał tak jak to zrobiłeś z Niezapominajką.

To publiczny kanał, trzeba się liczyć z oceną.


Quote:Twoja recenzja ją obraża. Pisanie czegoś w stylu "Ten kanał to siedlisko dzieci nowych czasów, gdzie wolna myśl zdycha, zadeptana dziesiątkami agresywnych niedouków. Odradzane jest pisanie czegokolwiek ponad normę." nie jest zbyt miłe.

Pokaż mi, że tak nie jest. Jeśli mówię o negatywnym zjawisku, to wypowiadam się ostro, bo spadek intelektualny społeczeństwa jest problemem. Dużym.

Quote:Mogłeś to ująć inaczej tak jak i całą recenzję. Tak samo jak pisanie przez innych "Wiek 23, mentalność 13-latki" to też jak dla mnie nie jest krytyka tylko ubliżanie a nie o to chyba chodzi.

Nie czytasz chyba za dużo, prawda ? Bo byś wiedział, że style są oględne, łagodne i są także bezprecedensowe i ostre.
To co mówiłem o jej mentalności, nie jest ubliżaniem, bo mam na to dowody. Nazywam rzeczy po imieniu, taki jestem.

Quote:Co zaś tyczy się obiektywnej oceny to znów czepię się twojej oceny fanów. Powidz mi jak sprawdziłeś swoje oceny procentowe. Bo jeśli "na oko" to jak dla mnie to nie jest fakt. Co do kłócenia się faktami to wiadomo że z nimi się nie można kłócić ale można o nich dyskutować.

Rany. To było mrugnięcie i stylizacja na encyklopedyczną notkę. Jednak przyglądam się kanałowi od początku i stąd wiem, że ludzie piszą tam bez sensu. Widziałem kilku takich, próbowali o czymś pogadać, krytykować- od razu gasiła ich fala rozhisteryzowanych ludzi. Już w pierwszych słowach pisałem, że piszę dla dystansu i z dystansem. I tak należy brać cyferki w mojej pseudostatystyce.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
28-12-2010 19:30
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Lavos - 28-12-2010 19:30

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.083 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5