Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Po pierwsze przepraszam za czepianie się. Rzeczywiście było to nie potrzebne. Co do czytania to czytam sporo. Nie tyle ile bym chciał wprawdzie ale poświęcam na to tyle czasu ile mogę. Co zaś tyczy się recenzji ja jestem zwolennikiem tych o łagodniej krytyce. Wiem że obecny poziom intelektualny jest delikatnie ujmując słaby i należy to piętnować ale moim zdanie nie w taki ostry sposób. Wiem że to jeden ze stylów pisania ale w mojej ocenie nie jest on najlepszy. Przecież równie dobrze mogłeś to wszystko ująć w łagodnych słowach i każdy by Cię zrozumiał. A i byłoby być może mniej szumu i histerii wokół całego tematu. Natomiast teraz dobrze by było jakoś całość choć trochę załagodzić. Wiesz twoja recenzja nie tylko poruszyła "fanów" Niezapominajki ale i jej "antyfanów" o podobnej mentalności.
Pozdrawiam serdecznie.
28-12-2010 19:40
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - dwolf - 28-12-2010 19:40

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.083 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5