Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #27
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
No ja bym nie powiedział że nikt. Przecież rozmawiamy. Zresztą nie tylko my. Ja jestem zwolennikiem łagodnego podejścia do krytyki o ile w ogóle taka miałaby być. Co zaś samej krytyki i oceny to wyznaję zasadę że nie da się być bezstronnym gdy dyskutuje się o upodobaniach. Natomiast krytykować powinno się sprawy czysto techniczne których przyczyny, działanie i skutki są widoczne a nie czyjeś gusta. Nie jest moim zamiarem narzucanie Ci sposobu pisania. Chciałem tylko zauważyć że to samo można ująć inaczej, łagodniej, a wtedy mniej osób będzie się czepiać. Wiem że jak widzi się pewne wypowiedzi to ma się ochotę pojechać je ostro ale czasami lepiej jest zrobić to w inny sposób. Co do samej recenzji swoje zastrzeżenia starałem się opisać wcześniej. Oczywiście największe mam do ostrości wypowiedzi jednak jeśli taki jest Twój styl to ok. Tyle że to może podburzać pewnych ludzi do wszczynania małej wojny przeciwko wszystkim krytykom recenzowanej osoby.
Pozdrawiam.
28-12-2010 20:20
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - dwolf - 28-12-2010 20:20

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.083 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5