Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #28
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
(28-12-2010 20:20 )dwolf Wrote:  Co zaś samej krytyki i oceny to wyznaję zasadę że nie da się być bezstronnym gdy dyskutuje się o upodobaniach.

Zatem ? Po co najpierw pisałeś, bym nie pisał 'moim zdaniem'? Konsekwencja, panie.

Quote:Natomiast krytykować powinno się sprawy czysto techniczne których przyczyny, działanie i skutki są widoczne a nie czyjeś gusta.

No i ?
Gdzie krytykowałem jej gusta ?

Quote:Nie jest moim zamiarem narzucanie Ci sposobu pisania. Chciałem tylko zauważyć że to samo można ująć inaczej, łagodniej, a wtedy mniej osób będzie się czepiać.

Przyjmuję do wiadomości tą oczywistość.

Quote:Wiem że jak widzi się pewne wypowiedzi to ma się ochotę pojechać je ostro ale czasami lepiej jest zrobić to w inny sposób. Co do samej recenzji swoje zastrzeżenia starałem się opisać wcześniej.

Twoja wola. Moim zdaniem im ostrzej, tym bardziej zapada w pamięć i zwraca uwagę. Z kulturą i opanowaniem, oczywiście.

Quote:Oczywiście największe mam do ostrości wypowiedzi jednak jeśli taki jest Twój styl to ok.

A jeśli nie to co ? Źle ?
Serio, nie pojmuję tego toku rozumowania. Najpierw źle, teraz dobrze ?

Quote:Tyle że to może podburzać pewnych ludzi do wszczynania małej wojny przeciwko wszystkim krytykom recenzowanej osoby.
Pozdrawiam.

Jakie osoby, gdzie ?
Mała rada- czytaj swoje posty, nie powtarzaj i bądź bardziej konsekwentny.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
28-12-2010 20:36
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Lavos - 28-12-2010 20:36

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.083 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5