Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #29
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Ten ostatni post ująłem też trochę za ogólnie. Wiem że nie krytykowałeś jej gustów tylko to co się dzieje na kanale.
Co do stylu wiem tak jak pisałem każdy ma swój i na siłę nie można tego zmieniać. Mam jednak nadzieję że kolejne recenzje będą mniej ostre ale jak już pisałem to Twój styl i Twoja spraw. Ja tylko wziąłem udział w tej dyskusji i napisałem co mi się nie podoba co wcale nie znaczy że ja mam racje i ma być tak ja ja chcę.
No i ostatni cytat to również było dość ogólnie ujęte. Chodziło mi w tym wypadku że co bardziej "krewcy" fani recenzowanej osoby mogą zacząć dyskusję na poziomie śmietnika czego wolałbym unikać. Wiesz dość często jest tak że jak Ty dajesz ostrą recenzję to ktoś odpowiada ostrzej i tak to się nasila. Wiem że w Twoim przypadku tak jak i w przypadku CarlSheppards na pewno nie dojdzie do niekulturalnych stwierdzeń. Mnie też na początku za bardzo poniosło za co przepraszam. Jednak puki co wciąż uważam że tak ostra recenzja może być odebrana jako ubliżanie co oczywiście nie było zamiarem autora.


CarlSheppards za ubliżanie może być ujęte sformułowanie "Wiek 23, mentalność 13-latki" Ja osobiście wiem jak to odebrać ale taki wypowiedzi pozostawiają duże pole do interpretacji i mogą powodować właśnie ostre i niekulturalne odpowiedzi.
Co do wyjmowania z kontekstu to to już się wyjaśniło i rzeczywiście czepiałem się za bardzo. Jednak skoro ja się doczepiłem tego ktoś inny też mógłby i w przeciwieństwie do mnie nie przyznałby się do błędu tylko to wyolbrzymiał co znów mogłoby źle wpływać na dyskusję. A wolałbym aby wszystko przebiegało w takiej formie jak teraz to wygląda.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
(This post was last modified: 28-12-2010 21:12 by dwolf.)
28-12-2010 21:04
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - dwolf - 28-12-2010 21:04

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.081 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 15 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5